У Рівному вже втретє пройде конкурс краси серед вагітних "Пузата мама"

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Весна вже скоро, і традиційно, вже втретє, у Рівному пройде конкурс краси серед вагітних «Пузата мама». Приурочений він буде до Дня матері, який відзначають у другу неділю травня.

До участі у фіналі конкурсу відберуть 12 учасниць. Головна вимога участі – вагітність з періодом від 3 до 7 місяців. Жінки при надії в черговий раз доводитимуть усьому місту, що бути матір’ю - це і красиво, і модно.

Для учасниць буде проведено низку тренінгів, а закінчиться конкурс модною вечіркою. «Пузаті мами» стануть учасницями ексклюзивних фотосесій, за результатами яких буде сформовано фотовиставку світлин у зріст людини.

Цьогорічною родзинкою конкурсу є те, що усі вагітні, які прийдуть на кастинг, незалежно від того, пройдуть вони до фіналу проекту чи ні, будуть відзначені організаторами та партнерами і отримають подарунки.

«Пузата мама - 2013» готує безліч сюрпризів та цікавих несподіванок. Відтак, на фінальній частині для всіх співатиме відомий гурт “OT VINTA”. А найменших глядачів чекатимуть казкові герої, солодкі подарунки та веселі клоуни.

Традиційною особливістю конкурсу є те, що журі не обиратиме одну переможницю. Кожна з фіналісток проекту отримає спеціальний титул від організаторів та спонсорів. Організатори свята впевнені, що проект «Пузата мама» стане справжнім сімейним святом.

Міла СЛОБОДЕНЮК

Фото - Олександра Харвата та Сімейного клубу "Пузата мама"