У Рівному увіковічнили ще одного Героя, який поліг за Україну (фото)

Новини Рівного - ЧаРівне.info

 У Рівному увіковічнили ще одного Героя, який загинув, захищаючи кордони України. 

Сьогодні на вході в школу № 5, де навчався рівнянин Олександр Борисенко, відкрили анотаційну дошку. Щоб пом`янути бійця, прийшли військові, представники міської влади, священики. 

21-річний снайпер Олександр Борисенко загинув під містом Лутугіне Луганської області 1 вересня минулого року, служив за контрактом у 30-й механізованій бригаді Новоград-Волинського. 

Відкривав анотаційну дошку на честь Героя мер міста Володимир Хомко. 

- Ніколи б не подумав, що війна буде не в Іраку, не в Афганістані, а у нас. Не хочу говорити пафосних слів. Ніякий орден чи дошка не замінять батькам сина. 

Присутні на вшануванні бійця запалили свічку та пом`янули тих, хто поліг при захисті України. Анотаційну дошку освятили священики:

   

- Сьогодні в цей пам`ятний день - річницю бою під Крутами - ми прийшли сюди, щоб вшанувати пам`ять випускника цієї школи Олександра, який закінчував її чотири роки тому. Він сповна виконав свій військовий обов`язок. Настали лихі часи для нашої держави. Молоді люди та чоловіки взяли до рук зброю і захищають територільану цілісність нашої держави, - виголосив у своїй промові священик. - Перестало битись серце бійця. Але живе його душа. 

Нагдаємо, Герою Небесної сотні, Почесному громадянину міста Рівне Олександру Храпаченку відкрили меморіальну дошку біля НВК № 19.

 

Денис ГРИЩУК

Фото автора