У Рівному унсовці підминають під себе базарників? (+відео бійки)

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Сьогодні на вулиці Шевченка відбулась штовханина між базарниками та представниками рівненського УНСО.

Зранку до продавців приїхали люди, які представлялись унсовцями, називали прізвища керівника рівненського "Правого сектору" Романа Коваля і заявили, що відтепер орендну плату усі ті, хто торгує на вулиці Шевченка мають сплачувати їм.

Самі ж базарники називають цю ситуацію рейдерським захопленням. І заявляють, "кришувати" таким чином свої робочі місця не дозволять.

Щомісяця за оренду люди сплачуть і середньому 1200 гривень. Зауважимо, що це найдорожча у Рівному орендна плата з усіх ринків. Торгують тут близько сотні підприємців. У місяць виходить чимала сума - близько 1,5 мільйона гривень.

Далі між чоловіками, які приїхали представляти свої інтереси та людьми відбулась бійка.

 

Сам Роман Коваль називає цей випадок провокацією Сергій Пандрака проти нього.

- До УНСО я не маю жодного відношення. Це приклад того, якими брудиними методами діє Сергій Пандрак, який хоче дискредитувати мене. От і все.

Нагадаємо, на вулиці Шевченка, відведену ринку «Моріон», дозвіл на торгівлю закінчився ще наприкінці минулого року. Продовжувати дозвіл на вуличну торгівлю міська влада відмовилась.

Очевидно, що поки така невизначеність з орендарем цієї території буде проводжуватись, подібні ситуації будуть виникати й надалі.

Оксана КРАВЕЦЬ