У Рівному палили "комуністів" (+ФОТО)

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Сьогодні кілька десятків активістів блокували роботу рівненського осередку Комуністичної парті України (на вул. Драгоманова, 1). 

На анонсовану акцію прийшли представники Правого сектору, Жіночої сотні, Автомайдану та інших організацій. 

Без жодних перешкод активісти увірвалися до фісу Компартії та почали зривати символіку "комуністів".

Після чого зібрали деякі папери, листівки, плакати та спалили поруч з офісом. При цьому вигукуючи гасла: "Слава нації! Смерть ворогам!", "Комуняку на гіляку!".

Двері в офіс запечатали. А все вилучене (бюсти та портрети комуністичних вождів), кажуть "праві", віддадуть музею. 

Прихильники Компартії бідкаються, що активісти так безцеремонно увійшли в офіс. 

- Ми це приміщення орендуємо у фізичної особи, тому по закону вони не мали права сюди вриватися. Це ж якесь самоуправство, махновщина. Почали зривати ці картини. Це все на руку Кремля. Потім будуть показувати на російському телебаченні, - каже один із прихильників Компартії. 

У "Правому секторі" ж зазначають, що докладатимуть максимум зусиль для припинення "злочинної діяльності КПУ":

- В Україні досі діє антинародна, антиукраїнська партія – це партія комуністів. Ця партія є правонаступницею окупантів-більшовиків, на сумлінні якої лежать численні нещастя українського народу. Вона зраджує національні інтереси, гнобить українську націю. Ця партія з трибуни Верховної ради оголосила підтримку сепаратистів на сході України і вимагала виконати всі вимоги Кремля.

Тим часом рівненські правоохоронці вже шукатимуть тих, хто влаштував підпал та вторгнення в офіс Компартії. 

Як повідомила Четвертій владі помічник начальника МВ УМВС у Рівненській області Надія Юрчук, відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 296 – хуліганство, вчинене групою осіб. За словами Надії Юрчук, раніше до міліції зверталися представники осередку комуністичної партії зі скаргами на те, що їм погрожують заблокувати офіс. Тому слідчо-оперативна група виїжджала на місце події сьогодні, 11-го квітня, і за фактом «винесення з приміщення літератури, інших партійних паперів та підпалу їх» відкрито кримінальне провадження.

Самі комуністи до міліції не зверталися. Але, за словами Надії Юрчук, є рапорт щодо вищезазначених дій працівника міліції, і цього достатньо для відкриття провадження. Якщо винуватців буде встановлено, то їм загрожує обмеження волі на строк до п`яти років.

Денис ГРИЩУК