Цукерберг під’єднає до інтернету всіх людей планети

22.08.2013, 16:12      Переглядів: 1171

Творець і глава Facebook Марк Цукерберг не цурається громадських ініціатив: чого варті його заклики "вчитися програмуванню", створення політичного руху або півмільярдне пожертвування. 

Останнім часом він не припиняє давати приводи для обговорення: не так давно стався кумедний випадок, пов`язаний з безпекою соціальної мережі і зломом його персональної сторінки. І ось знову: був оприлюднений масштабний проект загальної  "інтернетизації" планети. 

За даними статистики, зараз Всесвітньою павутиною користується лише третина жителів Землі, і темпи зростання невеликі: щорічно вони становлять близько дев`яти відсотків.

 

Цукерберг оголосив про запуск нового проекту Internet.org, завдяки якому 5 млрд людей зможуть отримати доступ до Інтернету, забезпечивши в перспективі зростання виручки соцмережі та її телеком-партнерів по проекту – Ericsson, MediaTek, Nokia, Opera, Qualcomm і Samsung.

Щоправда, у свіжоспеченого інтернет-місіонера є серйозні конкуренти, головний з них - Google, який нещодавно запустив проект Loon. Повітряні кулі вже парять на висоті 20 км над південним островом Нової Зеландії, гарантуючи інтернет-з`єднання на рівні 3G і вище.

Крім того не дуже в захваті від цієї ідеї і  Білл Гейтс. 

Планується, що в грандіозному проекті будуть задіяні не тільки компанії, але також мобільні оператори, інтернет-провайдери та уряди різних країн.

 

Денис ГРИЩУК

За матеріалами zakon.kz

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...