Скандальна прес-конференція у Рівному: керівник РЗВА скаржився на погрози з боку Правого сектору (ВІДЕО)

Новини Рівного - ЧаРівне.info

 Керівник рівненського РЗВА обґрунтовував необхідність звільнення половини працівників заводу.

На сьогодні в ПАТ «РЗВА-Електрик» працює близько 900 людей. Втім, половину з них мають скоротити.

АКТИВІСТИ ТА ПРАЦІВНИКИ РІВНЕНСЬКОГО РЗВА ВЛАШТУВАЛИ СЬОГОДНІ РЕВОЛЮЦІЮ (ФОТО+ВІДЕО)

Працівники заводу не хочуть втрачати своїх робочих місць. Але за необхідності, вимагають дотримання всіх юридичних норм. На думку людей, нинішній в.о. директора РЗВА Володимир Процюк таких норм не дотримується.

- Вони хочуть зробити скорочення. Але роблять це не за законом. Керівництво примушує людей підписувати заяву по згоді двох сторін. Зарплати також немає, - каже працівник Пвло Воробей.

В.о директора доводить інше. Для цього пан Процюк сьогодні провів прес-конференцію, на яку прийшли також працівники заводу, представники націоналістичних організацій, майданівці та активісти.

Зокрема Володимир Процюк зазначив, що скорочення працівників відбувається через напружену ситуацію в країні. Мовляв, з початку року підприємство втратило свої ринки збуту.

- Стосунки України з Росією практично розірвані. Втрачений ринок на Донбасі. Для того, щоб зберегти підприємство, треба було оптимізувати його роботу. Ми хочемо звільнити не більше 500 осіб, - пояснив пан Процюк.

Натомість активісти та представники УНСО звинуватили Процюка в примушуванні працівників писати заяви на звільння, лобіювання інтересів російських інвесторів та знищенні заводу.

За словами заступника керівника рівненського УНСО Олександра Пантюхова, у в.о директора стоїть завдання звільнити 450 чоловік. Цю інформацію йому надала російська сторона. Щоб активісти зникли з інформаційного простору їм було запропоновано 20 тисяч доларів.

 

 

 Володимир Процюк всі ці звинувачення відкидав, бо на те не бачив жодних доказів. Натомість повідомив про крадіжку особистих речей. Заяву в міліцію він вже надав:

- У мене викрали барсетку, з військовим квитком, ключами. Ще було кілька флешок. Я вже не пам’ятаю ще щось. І гроші, звичайно ж. так це хто? Націоналісти чи дрібні злодюжки? Хто веде себе так під час акцій? - запитав Процюк.

Взаємні обвинувачення продовжились. Активісти закидали виконувачу обов`язки директора водіння в алкогольному сп’янінні.

 

 Насамкінець Процюку запропонували поїхати на завод та подивитись на реакцію його працівників.

 

Денис ГРИЩУК