Що буде, якщо в Україні оголосять надзвичайний стан?

02.12.2013, 16:30      Переглядів: 2469

Останні дні для українців направду виявились дуже неспокійними. Те, що відбувається у Києві та у інших містах, інакше як повстанням назвати не можна.

Народу увірвався терпець – миритися із свавіллям більше немає ні в кого сил. Втім, парламент Криму натомість просить Віктора Януковича ввести надзвичайний стан у країні.

Раніше екс-президент Польщі Олександр Квасневський також заявляв, що українська влада серйозно розглядає можливість введення надзвичайного стану в країні.

Втім, сьогодні голова Верховної Ради України Володимир Рибак заперечив цю тезу.

Водночас, введення надзвичайного стану в Україні може суттєво зламати усі плани мітингувальникам. Адже, як пояснили експерти, таке рішення допоможе Президенту, Уряду та Верховній раді залишитися при владі. 

За словами голови ВК "НАСТУП" Руслана Секели, введення надзвичайного стану означає:

стаття 14. У період дії надзвичайного стану НЕ можуть бути розпущені Верховна Рада України, зупинена їх та Президента України діяльність;

стаття 22. У період дії надзвичайного стану вводиться заборона проведення зборів, мітингів, вуличних походів і демонстрацій, а також видовищних, спортивних та інших масових заходів. Також забороняються і страйки.

Тому саме таким чином влада може намагатися залишитися при керівництві країною.

Нагадаємо, що вчора у Києві відбувся багатолюдний мітинг, на який зібралось майже півмільйона людей. 

 

Денис ГРИЩУК,

Марина НАЗАРЧУК

Відео - з YouTube

 

Читайте також:

Додати коментар

Ім'я:
Коментар:
Усі поля обов'язкові для заповнення
1000

Введіть текст на картинці:
Усі поля обов'язкові для заповнення
2013-12-12 22:37:46 : Potap
Для своего спасения пусть наш гарант на украденные деньги у народа наймёт китайцев 1 млрд и привезёт их на майдан !!...
2013-12-09 11:21:54 : вася
однозначно будет ВОЙНА!...
2013-12-05 11:59:06 : Житель Донбасса
Постепенно с бандюками не выйдет, поверьте. У них ведь большинство. Главное-не упустить время и действовать решительно и быстро. Голосование в ВР-это чистая формальность, бандюки не проголосовали против отставки. Единств. выход-силовой, хотим мы этого или нет. Иначе-крышка, репрессируют всех, подумайте сами. И запад нам тут уж ничем не поможет....
2013-12-04 16:36:07 : гість
Якщо чесно, то мені теж до вподоби Порошенко...
2013-12-03 18:53:22 : Демос
Мне кажется,что лидеры оппозиции захотели решить всё сразу.Думаю надо было решать поступенно= Импичмент, Освобождение Тимошенко(или наоборот)Увольнение Захарченко т е решать по одному вопросу.А всё сразу тяжко. А вообще мне симпатичен Порошенко как след Президент...
Погода, Новости, загрузка...
Новини дня
  • Нові
  • Популярні
  • Коментують