Селяни встановили імена рівненських прокурорів сбушників та помічників нардепів, які вкрали їх землю (+список прізвищ)

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Земельні ділянки, що належать Корнинській сільській раді роздають прокурорам, працівникам СБУ, членам родин працівників сільської ради та помічникам нардепів.

У списку поряд з багатодітними матерями, афганцями та інвалідами добре відомі у Рівному прізвища.

Селяни самотужки встановили осіб та посади тих, хто на їх думку незаконно привласнив землю.

Своє звернення обурені мешканці Корнина надіслали народному депутату Віталію Чугуннікову та у редакцію "ЧаРівне. інфо".

"Багато жителів Корнина, з чила багатодітних сімей, де проживає по 3 родини в одному будинку, земельних ділянок не отримали. Зате отримали під забудову депутати та працівники сільради",- йдеться у листі.

Водночас, рівненська прокуратура притягнула до адміністративної відповідальності третину депутатів Корнинської сільської ради про вчинення ними адміністративних корупційних правопорушень.

Доведено, що 10 представників територіальної громади, порушивши вимоги Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», не повідомили вказану сільську раду про наявність конфлікту інтересів під час голосування 21.05.2014 за надання їм дозволів на розробку проекту відведення земельних ділянок площею 0,07 - 0,09 га для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд.

Постановою Рівненського районного суду чиновників органу місцевого самоврядування визнано винними у вчиненні адміністративного корупційного правопорушення, передбаченого ст. 172-7 КУпАП (порушення вимог щодо повідомлення про конфлікт інтересів) та на них накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу.

Крім того, прокуратурою Рівненського району за зверненнями мешканців сіл Корнин та Колоденка у червні 2014 року розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч. 1 ст. 364 КК України за фактом зловживання службовими особами Корнинської сільської ради службовим становищем під час розподілу земельних ділянок. Наразі досудове розслідування триває.

 

Степан ПЕТРУЛЯ