Рівнянка представлятиме Україну на чемпіонаті Європи з плавання

Фото ілюстративне

На чемпіонаті Європи з плавання на відкритій воді серед юніорів, який проходитиме 25-28 липня у Туреччині, Україну представлятимуть Марина Кірік, Костянтин Качуровський, Вадим Гриценко та Марина Соколова, повідомили у прес-службі Федерації плавання України.

Рішення про участь цих спортсменів у міжнародних змаганнях прийняли тренери збірної команди України за результатами чемпіонату України серед молоді та юніорів, який пройшов 10 липня у Сумах, та Кубку України на відкритій воді серед юніорів, який проходив 27-29 червня у Бердянську.

«На змаганнях у Сумах Марина Кірік та Вадим Гриценко покращили свої результати на хвилину порівняно із запливами на Кубку України у Бердянську. Це показник того, що вони -- у хорошій фізичній формі та цілком готові до виступів на міжнародних змаганнях, -- сказав старший тренер збірної України з плавання на відкритій воді Юрій Вереітінов. – Інша спортсменка Марина Соколова – плавець зі стажем і завжди показує хороші результати. А от Костянтину Качуровському, який вперше взяв участь у змаганнях на відкритій воді, взагалі вдалося випередити досвідчених плавців».

За результатами змагань, які закінчилися сьогодні у Сумах, переможцем чемпіонату України на відкритій воді серед молоді та юніорів серед хлопців на дистанції 5 км став Костянтин Качуровський з Кривого Рогу (Дніпропетровська область). Він подолав цю дистанцію за 1 годину 00 хвилин 22 секунди 56 сотих секунди. Другим фінішував Владислав Русаков з Запоріжжя – 1 година 00 хвилин 24 секунди 56 сотих секунди. Третім – Антон Желтяков з Донецька – 1 година 00 хвилин 26 секунд 5 сотих секунди.

Серед дівчат перемогу на дистанції 5 км виборола Марина Кірік з Рівного. Вона фінішувала з результатом 1 година 5 хвилин 17 секунд 2 сотих секунди. Другою припливла Ганна Шевченко з Запоріжжя – 1 година 6 хвилин 3 секунди 18 сотих секунди. Третьою - Тетяна Паніна з Дніпропетровська – 1 година 7 хвилин 19 секунд 64 сотих секунди.

Переможцем чемпіонату України на відкритій воді серед хлопців на дистанції 7,5 км став Вадим Гриценко з Дніпропетровська. Його фінальний час – 1 година 30 хвилин 52 секунди 27 сотих секунди. Другим дистанцію подолав Георгій Освятинський з Донецька – 1 година 33 хвилини 33 секунди 83 сотих секунди.

Серед дівчат перемогу на дистанції 7,5 км здобула Ганна Берекет з Донецька із результатом 1 година 42 хвилини 9 секунд 20 сотих секунди. Другою припливла Тетяна Слободянюк з Запоріжжя – 1 година 42 хвилини 21 секунда 41 сота секунди. Третьою фінішувала Ганна Журавленко з Дніпропетровська із часом 2 години 00 хвилин 4 секунди 94 сотих секунди.

Участь у чемпіонаті України серед молоді та юніорів з плавання на відкритій воді взяли спортсмени з Дніпропетровської, Харківської, Сумської, Полтавської, Донецької, Рівненської областей.