Рівняни ще їздитимуть на старих тролейбусах

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Останніми роками парк громадського електротранспорту оновлювався, переважно за рахунок придбання б/у машин з європейських країн. Уряд планує протягом 2013-2014 років придбати 280 нових тролейбусів українського виробництва. Для придбання тролейбусів планується застосувати механізм співфінансування державного та місцевих бюджетів.

Органи місцевого самоврядування міст, де працює електротранспорт, висловили готовність щодо придбання на вищезазначених умовах нового транспорту. До проекту після детального аналізу долучаться 22 міста, серед яких Рівного немає. Нові тролейбуси з’являться у Вінниці, Житомирі, Слов’янську, Донецьку, Краснодоні, Запоріжжі, Білій Церкві, Дніпропетровську, Луганську, Алчевську, Луцьку, Харкові, Києві, Львові, Миколаєві, Одесі, Кременчуці, Тернополі, Горлівці, Сімферополі, Чернігові, Севастополі, йдеться на сайті Мінрегіонбуду.

Проте, як повідомили в управлінні транспорту і зв`язку, Рівне все-таки подавало заявку на участь у цій програмі. Містаа  мало придбати три нові тролейбуси вже цього року, проте фінансування ні з міського, ні з державного бюджетів поки немає. 

 

www.rivnepost.rv.ua