Рівненсько-балканські махінації із бронежилетами: в кого гроші?

Новини Рівного - ЧаРівне.info

 Замовлені ще два місяці тому бронежилети, досі не закуплені. Мова йде про партію засобів захисту, кошти на які місцеві активісти передали хорвату, який проживає у Рівному.

Нагадаємо, на початку червня активіст Зураб Кантарія розповсюдив інформацію про те, що Желько Періч зник із грошима, які призначалися на бронежилети. Сума – близько двох тисяч євро.

- Друзі, шукаю такого собі Желько Періча, активіста рівненського Правого сектора, який вирішив заробити грошенят на "війні" привласнивши зібрані людьми гроші для купівлі бронежилетів. Він може бути і на Закарпатті, і у Львові, і в Рівному, а можливо ще десь обманює людей. 

Як розповів Зураб, в 20-х числах лютого, після трагічних подій на Майдані у Києві, на рівненському Майдані зібрали близько двох тисяч євро для закупівлі бронежилетів.

Зураб сконтактувався із Сашком Білим та Романом Ковалем, перепитавши чи можна довіряти хорвату. Вони запевнили, що можна.

- Два місяці він «водив мене за ніс, - доадє Зураб. - То завтра, то післязавтра, то вже їду. Зрештою сказав, що вже їде їх забирати, і після цього зник зі зв`язку.

Виявляється, що Желько Періч нікуди не тікав. Принаймні він у цьому переконував журналіста порталу "ЧаРівне.інфо". 

- У Рівне я повернувся місяць назад. Але я нікуди не тікав. Тут моя дружина. Цих грошей в мене немає. Адже вони знаходяться у двох сербів - Александра та Сєви, - пояснює Желько.

Зураб Кантарія також підтвердив, що підтримує зв`язок із Перічом. 

- Дійсно там були два серба. Але він ними прикривається. Коли я з Перічом говорив останній раз, то він мені сказав, що бронежилети будуть, або ж він поверне гроші. - сказав Зураб. - Швидше за все питання вирішиться найближчими днями. Якщо ж ні, то ми звертатимемось до правоохоронних органів. 

В свою чергу Желько Періч покладає відповідальність на двох невідомих сербів, які, за його словами, повинні були дістати бронежилети. Проте де зараз знаходяться гроші, та де ті два серба - невідомо. 

Денис ГРИЩУК