Рівненський Герой Небесної сотні – тепер у кількох місцях одночасно (фото)

Новини Рівного - ЧаРівне.info

 Образ Героя Небесної сотні, Почесного громадянина міста Рівне Олександра Храпаченка відтепер розташовуватиметься у кількох місцях одночасно.

Сьогодні біля НВК № 19, де навчався Сашко, відкрили меморіальну дошку на його честь. На заході побували рідні, близькі, знайомі Героя України та міські чиновники.

   

Відкривали пам’ятну дошку мер Рівного Володимир Хомко та брат загиблого Денис.

- Подія сумна. Це не нормально, що ми увіковічуємо пам`ять хлопця, якому виповнилося б 27 років, - каже Володимир Хомко.

Cлова пошани також виголосили педагоги та подруги Сашка Храпаченка:

- Ми дуже його любили. Згадуємо як дуже хорошого талановитого хлопця. Особливо Сашко проявив свій акторський талант. В нас є з кого брати приклад, - підкреслила класний керівник Олександра Храпаченка Зоя Наконечна.

- Саша був дуже оптимістичний та радісний. Ця радість передавалась іншим. З нього неодмінно треба брати приклад, - додала подруга Сашка.

Освятив меморіальну дошку настоятель Свято-Софіївської парафії отець Василь.

- Низький уклін батькам та педагогам, що виростили Велику Людину, - сказав отець.

Після чого присутні прослухали журливу пісню "Пливе кача" та поклали квіти під пам’яткою. 

Нагадаємо, на будинку, де проживав Герой (Волинської Дивізії 11-А), трохи більше місяця тому вже встановили меморіальну дошку.

 

Окрім цього зображення Олександра Храпаченка можна побачити разом з іншими Героями Небесної сотні на композиції рівненського митця Олексія Огня та художника Юрія Журавля, поблизу Органного залу.

У РІВНОМУ ПІДСВІТИЛИ РЕВОЛЮЦІЙНУ ПАМ`ЯТКУ

Олександр Храпаченко був театральним режисером. Рідні та друзі запам’ятали його як життєрадісну та доброзичливу людину. Сашко професійно займався альпінізмом. Коли почався снайперський обстріл, він був на передовій, але щит не врятував життя молодого рівнянина. Снайперська куля увійшла прямо в голову – Сашко помер миттєво.

 

Денис ГРИЩУК

Фото автора