Рівненські проректори вирушили на стрільби (+фото)

Новини Рівного - ЧаРівне.info

 Цьогоріч на території Тучинського військового полігону студенти рівненського Національного університету водного господарства та природокористування вперше проходить навчальний військовий збір при військовій частині. Відвідати курсантів та ознайомитись з умовами побуту приїхали члени ректорату НУВГП.


 

Поряд з студентами власні сили у стрільбі спробували проректори НУВГП: Гавриш Володимир, Святослав Кравець, Петро Мельниченко, Сергійчук Петро, Марчук Микола. Стріляли викладачі з автомата АК - 74 та пістолет Макарова. Утім, хто влучніше стріляє: викладачі чи самі ж студенти військові не розголошують.

 - Майбутні молодші лейтенанти проходять військовий збір у так званих польових умовах. Усі вони живуть у казармах, їх щоденний графік нічим не відрізняється від розкладу навчань курсантів військових училищ України - каже проректор з науково-педагогічної роботи та адміністративно-господарського забезпечення НУВГП Петро Мельниченко. - Всього у навчальному зборі бере участь 169 чоловік. Ми сьогодні побачили як вони живуть, чого вчаться, а головне, переконались - їм це подобається.

     

Поки ж керівництво НУВГП цілилось у мішені,  студенти зайнялись більш технічною роботою - вчились збирати-розбирати зброю.  Приміром, розібрати пістолет за нормативом потрібно за 7-10 секунд, зібрати за 9-12 секунд. Окрім того, студенти тренуються вправлятись зі зброєю, виконують практичні стрільби із стрілецької зброї, з військово-технічної та тактичної підготовки.

За вправністю молодих вояків стежать полковники: викладач вогневої підготовки кафедри військової підготовки НУВГП Ігор Асканов та полковник Петруняк Богдан, викладач кафедри військової підготовки НУВГП.


 Оксана КРАВЕЦЬ