Рівне стало першим містом України, яке з`явиться на міжнародній мапі найменших бібліотек світу

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Найменша бібліотека в Україні «ЧаРівні телефонні будки», що розташована у парку культури і відпочинку ім. Т. Г. Шевченка у Рівному, приєдналася до Всесвітньої мережі «Little Free Libraries». Відтепер на міжнародній мапі найменших вільних бібліотек світу з’явиться і наше місто Рівне завдяки Всеукраїнській ініціативі «Додай читання», яка з самого початку активно підтримує проект порталу «ЧаРівне.інфо» «ЧаРівні телефонні будки».

Такий вигляд має міжнародна мапа найменших вільних бібліотек світу. Невдовзі там з`явиться позначка у місті Рівному.

Відтак, рівненська найменша бібліотека в Україні разом із трьома книжковими шпаківнями ініціативи «Додай читання» (що розміщені у ПДМі, кінопалаці «Україна» та кафе-кондитерській «Мелін») долучилися до міжнародного проекту Тодда Бола «Little Free Libraries» (з англ. – маленькі вільні бібліотеки). Свідченням цьому є присвоєння особливих номерних реєстраційних сертифікованих знаків-табличок «Little Free Library».

До слова, Рівне стане першим містом України, яке долучилося до Всесвітньої мережі «Little Free Library». Згодом до неї планують доєднатися і міста Київ, Тернопіль та Львів.

Марина НАЗАРЧУК