Рибачок та 7 голів РДА йдуть у відставку

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Голова Рівненської ОДА Сергій Рибачок та ще 7 голів РДА , а серед них:  Володимирецька РДА - Володимир Савонік, Гощанська РДА - Ярослав Калька,Здолбунівська РДА - Олександр Бухало,Костопільська РДА - Юрій Кузнюк, Острозька РДА - Юрій Олексійчук, Радивилівська РДА - Володимир Кондик, Рівненська РДА - Олексій Бучинський написали заяви на звільнення.

- Нам дістався найскладніший період в історії. Ваажаю, що ми зробили багато для нашого регіону. Ми не допосутили тиску на середній бізнес, підприємців. Хочу сказати, що для нас після цього періоду розпочинається новий.

Нагадаємо, за процедурою, доки  не буде оприлюднений Президентський Указ про звільнення, голови РДА та Сергій Рибачок будуть  виконувати свої обов"язки.

РІВНЕНСЬКИЙ НАРДЕП ПРОПОНУЄ НА ПОСАДУ ГОЛОВИ ОДА ЕКС-РЕГІОНАЛА

Крім того, заяву ВО "Свободи" гоова РОДА називає нормальною європейською практикою.

- Цілком логічно , що після зміни керівництва країни, змінюються керівники регіонів.

За словами Сергія Рибачка він вже отримав кілька цікавих пропозиції, то ж очевидно вже скоро знайде себе у іншій справі.

Нагадаємо, Сергія Рибачка призначили головою РОДА на початку березня цього року. До цього він зголова фракції ВО "Свобода" в Острозькій міськраді, заступник голови обласної організації Всеукраїнського об`єднання "Свобода", викладач Національного університету "Острозька академія". Також він є помічником народного депутата України Олега Осуховського.

Оксана КРАВЕЦЬ