«Пузата мама-2013»: вагітних розважатиме DJ!

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Вагітних учасниць конкурсу «Пузата мама-2013» на фінальній вечірці, яка відбудеться у Рівному всередині травня і буде присвячена Міжнародному Дню матері, очікує енергійний та запальний ді-джейський сет. Саме така енергійна клубна музика і стане незвичним доповненням та своєрідною родзинкою фіналу цьогорічного проекту “Пузата мама”, який проходить у Рівному вже втретє.

Відтак, цьогоріч, окрім драйвового популярного рівненського гурту “Ot Vinta”, рівнян також розважатиме і рівненський ді-джей Alex (Олексій Абросімов). Тож, саме під його треки дефілюватимуть не лише майбутні мами, а й найменші моделі - дітки віком до 2 рочків.

- Я вперше долучаюсь до подібного конкурсу. І мені неабияк цікаво виступати перед такою специфічною аудиторією – вагітними жінками та маленькими дітками, - розповідає ді-джей Alex (Олексій Абросімов). - Щодо музичного стилю, який я гратиму на фінальній вечірці конкурсу, то це буде енергійна клубна музика. Тому сподіваюсь, що і діткам, і батькам вона буде до вподоби та задасть ритмічності їхнім дефіле.

Портал «ЧаРівне.інфо» продовжує знайомити вас із учасницями проекту «Пузата мама-2013»:

Учасниця № 13: Клічук Анжела

Наша учасниця, окрім правознавчої освіти, має ще одну - вона закінчила курси кухарів. Тож, тепер вона радує близьких не лише ідеальними знаннями законів, а й ідеальними знаннями рецептів різноманітних страв.

Саме такі кулінарні витівки обожнюють її рідні, а особливо два синочки! Її життєве кредо: "Бажання не дається нам окремо від тієї сили, за допомогою якої його можна здійснити".

Термiн вагiтностi Анжели складає 22 тижнi.

Учасниця №14: Концемал Олена
 

Олена - банківський працівник. Та поміж такою роботою майбутня мама завжди знаходить час і на улюблені захоплення – малювання, танці та кулінарію.

- Сьогодні я впевнено можу сказати, що вагітність – це найкраща пора мого прожитого відрізку життя. Я вірю фразі: "Переможи себе - і виграєш тисячі битв!”. Це і є моїм життєвим кредом, - розповідає учасниця Олена Концемал.

Також дівчина мріє побачити увесь світ, подорожуючи разом зі своїм малюком. Її термiн вагiтностi становить 30 тижнiв.

Учасниця №15: Заваліна Ольга
 

На даний час Ольга повністю присвячує себе і свій час коханому чоловікові. Між тим, майбутня мама полюбляє вишивати та читати різноманітні книги. Життєве кредо Ольги: "Моя сім’я - найбільший скарб!". Термін її вагітності - 25 тижнів.

До речі, саме зараз в автомобільному містечку "Автоград" відбувається кастинг вагітних на участь у конкурсі. По його завершенні стане відомо, хто з майбітніх мам продовжить участь у проекті "Пузата мама-2013".

Марина НАЗАРЧУК