«Пузата мама-2013»: вагітні рівнянки взяли участь у ексклюзивній автомобільній фотосесії

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Конкурс для вагітних «Пузата мама-2013», який вже другий місяць триває у Рівному, набирає все більших обертів. Після того, як визначили усіх 13 фіналісток, вагітні активно відвідують різноманітні тренінги, спортивні заняття, плавання та готуються до фінального шоу, що відбудеться 15 травня о 18 год. у автомобільному містечку «Автоград».

Напередодні фіналістки «Пузатої мами-2013» взяли участь у ексклюзивній фотосесії проекту від фотохудожника Олександра Харвата, яка цьогоріч відбулась у автомобільному стилі. На базі автомобільного містечка “Автоград” 13 майбутніх матусь пройшли справжній курс фото- та арт-терапії. Відтак, вже зовсім скоро усі рівняни зможуть побачити результат їхньої роботи – тематичну фотовиставку цих фотографій у повний зріст людини, яка відкриється вже через тиждень.

На фотосвітлинах усі майбутні мами традиційно постануть з розмальованими животиками. За словами візажиста Тетяни Герасименко, таку роботу вона виконує не вперше, тому знає, що хочуть вагітні жінки.

 

- З вагітними працювати суцільне задоволення. Дуже приємно, що багато хто з мам приходять вже із заздалегідь продуманими малюнками, а я у свою чергу допомагаю їм це вдосконалити та втілити у життя, - пояснює візажист. — Для кожної вагітної я намагаюся створити особливу та незабутню композицію. Адже пам`ять про нашу фотосесію в учасниць залишиться на все життя.

А фотографував майбутніх матусь відомий рівненський фотомитець Олександр Харват.

- Вагітна жінка по-особливому красива. Тому фотографувати їх – одне задоволення, - зізнається фотохудожник. – Вже втрєтє долучаюсь до цього проекту і кожного року переконуюсь, що саме у стані вагітності жінка розкривається максимально яскраво та граційно.

А увесь творчий процес, що відбувався на автомобільно-знімальному майданчику, фіксувала на свою камеру фотограф Марина Худаніч.

Марина НАЗАРЧУК

 Фото - Олександра Харвата та Марини Худаніч