«Пузата мама-2013»: усім вагітним – заняття у басейні

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Дбаючи про позитивний настрій та відмінне самопочуття майбутніх мам, “Пузата мама-2013” до основної програми активності вагітних включає не лише заходи розважального характеру, а й фізичної активності. Відтак, усі вагітні, що пройдуть до фінальної частини проекту, зможуть відвідувати басейн. Усі заняття проходитимуть на базі ТОВ “Бімол” у розважально-оздоровчому комплексі «Підкова».

Саме ексклюзивний партнер проекту «Пузата мама-2013» ТОВ “Бімол” дарує усім фіналісткам проекту таку можливість для того, аби майбутні мами мали змогу відпочити з користю для здоров`я, адже це – так важливо для усіх вагітних.

- Як виробники молочної продукції ми добре розуміємо, що саме є корисним для наших споживачів, а тим більше для вагітних та дітей, - пояснює керівник регіонального представництва ТОВ «Бімол» Інна Василакі. - Для нашої компанії дуже важливо підтримувати подібні проекти, адже саме вони популяризують материнство. Саме тому, приєднавшись до конкурсу, ми організуємо усім учасницям “Пузатої мами-2013” відвідування басейну, а також на фінальній частині оберемо одну з фіналісток, яка представлятиме нашу номінацію, - розповіла Інна Василакі.

Тим часом, на електронну адресу конкурсу «Пузата мама» продовжують надходити заявки на участь у ньому. ЧаРівне.інфо знайомить вас із ними.

Учасниця № 9: Прокопчук Анна

Аня проживає у місті Рівному. Майбутня мама, паралельно з роботою, встигає ще й навчатись у Хмельницькому національному університеті на хіміка-інженера-технолога. Життєве кредо дівчини: "Дива там, де в них вірять, і чим більше в них вірять, тим частіше вони відбуваються".

До вагітності Аня займалася в хоббі-групі студії сучасного танцю "DANCE WAY" і не покидатиме це заняття навіть після народження малюка.

Термін її вагітності становить 27 тижнів.

Учасниця № 10: Манько Ірина
 

Наша учасниця, окрім професії бухгалтера, має досить творчі захоплення. У вільний час Ірина робить вироби з бісеру та вишиває. Також полюбляє виїзди з друзями на природу та плавання. На її думку, саме такі заняття неабияк підвищують настрій, а відповідно, і самопочуття. Її життєве кредо: “Ніколи не здаватись і рухатись вперед!".

Термін вагітності Ірини складає 3 місяці.

Нагадуємо, що взяти участь у конкурсі “Пузата мама” можуть усі вагітні рівнянки з періодом вагітності від 3 до 7 місяців на момент подання заявки, незалежно від віку. Для цього необхідно надіслати лист-заявку з поміткою “Пузата мама” на e-mail puzatamama@ukr.net, де треба вказати:

- ПІБ, контактний телефон (обов’язково!)

- інформація про себе (місто проживання, місце навчання або роботи, вік, зріст, життєве кредо та хобі)

- термін вагітності

- наявність дітей, їх вік

- 1 або більше фото (бажано, щоб було видно животик).

Анкети прийматимуться до 20 березня.

Марина НАЗАРЧУК