«Пузата мама-2013»: солодощі - усім!

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Популярний у Рівному конкурс для вагітних “Пузата мама” вже третє поспіль популяризуватиме серед рівнян материнство, залучаючи до участі у проекті майбутніх мам з усієї Рівненщини.

За словами організаторів, цьогоріч потенційних фіналісток проекту “Пузата мама-2013” не менше, ніж у минулі роки:

- Жодних категоричних вимог до учасниць кастингу ми не ставимо. Головний критерій подальшої участі для нас – це безпечний, здоровий та спокійний перебіг вагітності учасниць та загальний позитивний стан їхнього здоров`я, - пояснює організатор проекту "Пузата мама", керівник Сімейного клубу Оксана Прокопчук. – Після кастингу шляхом інтернет-голосування буде відібрано 5 фіналісток та ще 7 безпосередньо оберуть члени журі.

Разом з тим, на усіх вагітних, які прийдуть на кастинг конкурсу «Пузата мама-2013», чекають приємні та солодкі подарунки. Солодкий партнер проекту - Житомирська кондитерська фабрика «ЖЛ» - цьогоріч пригощатиме на фіналі не лише усіх присутніх, а й даруватиме солодощі усім вагітним, які прийдуть на кастинг.

- Для нас подібні проекти є соціально важливими. Саме тому, даруючи солодкі подарунки дітям та вагітним жінкам, ми акцентуємо увагу суспільства на звичних речах та дбаємо, аби кожна людина почувалася по-дитячому щасливою, - розповідає бренд-менеджер Житомирської кондитерської фабрики «ЖЛ» Валентин Яремчук.

Саме на кастингу усі вагітні візьмуть участь у фотозйомках для подальшої участі у інтернет-голосуванні. Фотографуватиме майбутніх мам рівненський фотохудожник Марина Худаніч.

До уваги усіх вагітних, які хочуть взяти участь у конкурсі «Пузата мама-2013»!

Кастинг відбудеться вже цієї п’ятниці, 22 березня, о 10 год. в автомобільному містечку «Автоград» (м. Рівне, вул. Пухова, 85).

Портал «ЧаРівне.інфо» продовжує знайомити вас із учасницями проекту «Пузата мама-2013», які вже надіслали свої заявки на участь на електронну адресу конкурсу. Нагадуємо, що завтра – останній день прийому анкет.

Учасниця № 11: Фокіна Вікторія

Паралельно з навчанням Вікторія вже працює медичним працівником у Рівненському обласному онкодиспансері. Майбутня мама обожнює малювати., а також... вболівати! Разом з чоловіком вони відвідують футбольні матчі улюблених команд. А ще наша вагітна учасниця збирає колекції кумедних божих корівок.

Термін вагітності дівчини становить 18 тижнів.

Учасниця № 12: Романчук Ольга

Майбутня мама працює юристконсультом у Рівненському обласному клінічному лікувально-діагностичному центрі імені В. Поліщука. Її життєве кредо: “Будь оптимістом!”. Окрім цього, Ольга захоплюється вирощуванням квітів та рослин, вишиванням, а також обожнює грати на фортепіано!

Термін вагітності Ольги складає 15 тижнів.

Взяти участь у конкурсі “Пузата мама” можуть усі вагітні рівнянки з періодом вагітності від 3 до 7 місяців на момент подання заявки, незалежно від віку. Для цього необхідно надіслати лист-заявку з поміткою “Пузата мама” на e-mail puzatamama@ukr.net, де треба вказати:

- ПІБ, контактний телефон (обов’язково!)

- інформація про себе (місто проживання, місце навчання або роботи, вік, зріст, життєве кредо та хобі)

- термін вагітності

- наявність дітей, їх вік

- 1 або більше фото (бажано, щоб було видно животик).

Анкети прийматимуться до 20 березня.

Марина НАЗАРЧУК