«Пузата мама-2013»: серед учасниць - стиліст-візажист та лікар-анестезіолог

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Майбутні матусі Рівного впевнені: вони у своєму стані - найкращі. Принаймні, про це свідчить ажіотаж навколо цьогорічного конкурсу для вагітних «Пузата мама-2013». Лише минулого тижня його організатори оголосили про початок прийому заявок на участь у конкурсі, як вже взяти участь у ньому відгукнулося чимало вагітних рівнянок, які прагнуть усіляко продемонструвати красу своїх округлих животиків.

Читайте також: КОНКУРС «ПУЗАТА МАМА-2013» ШУКАЄ ВАГІТНИХ!

Цьогоріч усі учасниці проекту матимуть можливість не лише стати вагітними моделями, а й подбати про власне здоров`я. Адже організатори підготували для них чимало приємних тренінгів. Крім того, у них буде можливість відвідати фітнес-заняття, розроблені спеціально для майбутніх мам, а також поплавати у басейні. Адже організатори та спонсори конкурсу хочуть, щоб майбутні мами мали можливість, перш за все, відпочити з користю для себе та приємно провести свій час.

- Як виробники молочної продукції ми добре розуміємо, що саме є корисним для наших споживачів, а тим більше для вагітних та дітей, - пояснює керівник регіонального представництва ТОВ «Бімол» Інна Василакі, завдяки якій у вагітних учасниць є можливість позайматися у басейні. - Для нашої компанії дуже важливо підтримувати подібні проекти, адже саме вони популяризують материнство. Саме тому, приєднавшись до конкурсу, ми організуємо учасницям “Пузатої мами” відвідування басейну, а також на фінальній частині оберемо одну з фіналісток, яка представлятиме нашу номінацію.

Читайте також: ПУЗАТИХ МАМ У РІВНОМУ РОЗВАЖАТИМЕ ГУРТ “OT VINTA”

Раніше ЧаРівне.інфо вже писало про перших учасниць конкурсу для вагітних «Пузата мама-2013». Відтак, ми продовжуємо знайомити вас з наступними учасницями:

Учасниця №3: Грехем Тетяна
 

Таня вважає себе творчою особистістю. Для гарного самопочуття майбутня мама завжди оточує чебе позитивними речами. А оскільки її робота пов`язана із креативом та майстерністю, то таких речей біля неї має бути якомога більше. Тетяна обожнює свою роботу. Вона працює стилістом-візажистом та майстром з нарощування вій. Окрім того, майбутня мама має ще одне незвичне хобі – виготовлення ляльок-немовлят реборн. Термін вагітності Тетяни складає 27 тижнів.

Учасниця № 4: Діжурко Валентина

Професія для Валентини – це покликання, адже вона працює лікарем-анестезіологом-реаніматологом у Рівненській дитячій обласній лікарні у відділенні реанімації новонароджених. Для Валі вже багато років життєвим кредо є вислів: «Стався до інших так, як ти хочеш, щоб вони ставились до тебе. Якщо хочеш, щоб тобі робили добро, - роби й іншим добро. Хочеш, щоб тобі говорили правду, - не бреши сам. Хочеш, щоб тебе любили - люби сам всім серцем.»

Окрім того, Валентина впевнена, що лише слабка людина вірить в долю, а сильна натомість - у себе! Тому наша вагітна завжди сподівається на власні сили і завжди бере ініціативу виключно у свої руки! Серед її захоплень – туризм, в’язання, читання художньої літератури, а також поповнення своїх лікарських знань. Термін вагітності Валентини також складає 27 тижнів.

Читайте також: “ПУЗАТА МАМА-2013”: ЗНАЙОМТЕСЬ, ПЕРШІ УЧАСНИЦІ!

Нагадуємо, що взяти участь у конкурсі можуть усі вагітні рівнянки, у яких період вагітності на момент подачі заявки становить від 3 до 7 місяців, незалежно від віку. Для цього їм необхідно надіслати лист-анкету з поміткою “Пузата мама” на електронну адресу конкурсу puzatamama@ukr.net, де треба вказати:

* ПІБ учасниці;

* контактний номер телефону (обов’язково);

* інформацію про себе (місто проживання, вік, зріст, рід діяльності, місце навчання чи роботи, життєве кредо, хобі та зацікавлення);

* термін вагітності;

* наявність дітей (якщо вже є, то вказати їх вік);

* 1 або більше фото (бажано, щоб було видно животик).

Анкети учасниць прийматимуться до 20 березня.

Марина НАЗАРЧУК