“Пузата мама-2013”: кожній вагітній - по автомобілю!

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Саме під таким гаслом цьогоріч пройде конкурс для вагітних “Пузата мама-2013”. Адже своєрідною особливістю цьогорічного проекту є його автомобільне спрямування. Відтак, кожна з фіналісток конкурсу отримає власне, спеціально підібране для неї авто для фотозйомок. Відтак, під час проекту усі рівняни зможуть побачити, наскільки незвичними, сексуальними та граційними є вагітні фіналістки “Пузатої мами”.

Фотосесії вагітних для конкурсу цьогоріч проходитимуть на території автомобільного містечка “Автоград”. За словами директора з маркетингу Павла Алексєвича, група компаній "Автоград" вже неодноразово брала участь у подібних заходах:

- Щорічно ми проводимо дитячі свята для батьків та дітей, але тут - специфіка дещо інша, адже йдеться про майбутніх мам, - розповідає Павло Алексєвич. - Саме тому для нас цей захід є соціально важливим і особливим, адже вкотре пропагує, що молоді, красиві і прогресивні мами - це модно і здорово. Відтак, ми з люб’язністю надаємо наші приміщення та автомобілі для проведення як самих фотосесій, так і фіналу конкурсу, а також глибоко переконані, що цьогорічний конкурс буде як ніколи цікавим і оригінальним!

Ще однією родзинкою “Пузатої мами-2013” є те, що разом із майбутніми матусями перед фотооб`єктивом позуватимуть і хлопці з популярного гурту “Ot Vinta”. Таким чином, дорогі автомобілі та не менш зіркові чоловіки допоможуть рівненським вагітним відчути себе справжніми зірками!

Тим часом на електронну пошту конкурсу продовжують надходити заявки на участь у ньому. Відтак, портал «Чарівне.інфо» продовжує знайомити вас із учасницями конкурсу для вагітних «Пузата мама-2013».

Учасниця № 7: Лазарчук Ганна

Для того, аби кожна людина дізналася про свої права та про те, як ними потрібно користуватись, наша майбутня матуся вирішила обрати серйозну професію адвоката. За словами Ганни, саме з цим і пов`язаний такий її вибір:

- Мені подобається допомагати людям відновлювати та захищати їх порушені права, - каже Ганна Лазарчук.

Її життєве кредо: "Кожен в житті заслуговує на шанс та допомогу". А ще Ганна, як і кожна українська жінка, любить куховарити, співати та вишивати. Її термін вагітності складає 25 тижнів.

Учасниця № 8: Бовгиря Юлія

Нині майбутня мама навчається у Рівненському державному гуманітарному університеті та здобуває там освіту культуролога. Юлія важає себе спражньою патріоткою рідного краю. Її життєвим кредом є вислів: "Цілься у місяць: навіть якщо не влучиш, все одно залишишся серед зірок!". Проживає дівчина неподалік Рівного – у місті Здолбунові.

- Мені дуже подобається займатися організацією свят та концертів, а ще я люблю співати в караоке та готувати, насолоджуватися заходом сонця і красою гір, - розповідає Юлія Бовгиря. - Найбільша моя мрія - поїхати з чоловіком у медовий місяць, адже після весілля, на жаль, нам так і не вдалося його провести.

Термін вагітності Юлії становить 25 тижнів. Це - її перша вагітність.

Нагадуємо, що взяти участь у конкурсі “Пузата мама” можуть усі вагітні рівнянки з періодом вагітності від 3 до 7 місяців на момент подання заявки, незалежно від віку. Для цього необхідно надіслати лист-заявку з поміткою “Пузата мама” на e-mail puzatamama@ukr.net, де треба вказати:

- ПІБ, контактний телефон (обов’язково!)

- інформація про себе (місто проживання, місце навчання або роботи, вік, зріст, життєве кредо та хобі)

- термін вагітності

- наявність дітей, їх вік

- 1 або більше фото (бажано, щоб було видно животик).

Анкети прийматимуться до 20 березня.

Марина НАЗАРЧУК