Новий пункт пропуску на польсько-українському кордоні обійшовся у 45 млн доларів

04.12.2013, 15:34      Переглядів: 1507

Днями розпочав свою роботу новий митний пропускний пункт «Грушів-Будомєж». Як повідомляє Міністерство доходів і зборів України, пропускна спроможність нового пункту становитиме 3 тис. автомобілів і 8 тис. осіб на добу. Вартість реалізації проекту становить 45 млн. дол. США.

Експерти зазначають, що міжнародний автомобільний пункт пропуску «Грушів - Будомєж» стане найсучаснішим не тільки на українсько-польському кордоні, але й на всьому східному кордоні Польщі. Новий пункт пропуску «Грушів-Будомєж» відповідає світовим вимогам. Він оснащений сучасною комп`ютерною та оргтехнікою, засобами зв`язку та технічними засобами митного контролю.

До кінця року планується відкрити ще один пункт митного контролю та пропуску на українсько-польському кордоні — «Угринів-Долгобичув». Вартість цього проекту становить 50 млн. дол. США. Пропускна здатність майбутнього терміналу становитиме 4 тис. автомобілів на добу. Пункт буде відкрито в березні 2014 року.

Нові пункти значно розвантажать функціонуючі 12 митних переходів між Україною та Польщею. З існуючих пунктів пропуску на кордоні найбільшу пропускну здатність має термінал «Дорогуськ-Ягодин», що здатний пропустити 7 тис. автомобілів на добу.

Марина НАЗАРЧУК

 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...