На будівлі "Центру надії" рівненському Герою відкрили меморіальну дошку (відео)

Новини Рівного - ЧаРівне.info

На будівлі cпеціалізованої школи І-ІІІ ступенів "Центр надії" загиблому в АТО рівнянину Ігорю Волошину відкрили меморіальну дошку.

У Рівному далеко не вперше встановлюють пам`ятні знаки Героям.

У РІВНОМУ УВІКОВІЧНИЛИ ЩЕ ОДНОГО ГЕРОЯ, ЯКИЙ ПОЛІГ ЗА УКРАЇНУ (ФОТО)

РІВНЕНСЬКИЙ ГЕРОЙ НЕБЕСНОЇ СОТНІ – ТЕПЕР У КІЛЬКОХ МІСЦЯХ ОДНОЧАСНО (ФОТО)

Кошти на пам`ятку та, власне, ініціатором її встановлення є організація Спілки офіцерів. Право відкрити меморіальну дошку надали міському голові Володимиру Хомку, мамі загиблого військового Наталії Олексіївні та голові обласної організації Спілки офіцерів Анатолію Матвійчуку.

- Дуже прикро, що з життя йдуть такі молоді люди. Для мене вони ще діти, - каже мер Рівного Володимир Хомко. - Їх вже не повернеш. Але наша молодь прекрасна. Хочу висловити співчуття мамі, адже вона втратила найдорожче у своєму житті. І хочу їй подякувати, що виростила такого сина.

- За час існування нашої школи ми вдруге збираємось на скорботну хвилину, - ділиться директор "Центру надії" Олена Володимирівна. - Кілька років тому ми прийшли, щоб вшанувати першого директора Надію Франківну Миронович. А тепер ми вшановуємо її учня - Ігоря Волошина. Я впевнена, коли Ігор стояв на Майдані, і коли він поїхав на схід, він керувався громадянським обов`язком. 

Приємно відзначити, що маленькі дітки, які вишукувались у лінійку на патріотичний заклик "Слава Україні!" відповідали "Героям Слава!" та синхронно проспівали державний Гімн. 

 

 

Нагадаємо старший сержант Ігор Волошин проходив військову службу в 39-ому батальйоні територіальної оборони «Дніпро-2». Загинув воїн 21 липня 2014 року поблизу села Кам’янка на Донеччині. Того дня о 19.40 до блокпосту сил АТО під’їхав мікроавтобус, начинений вибухівкою, який підірвався. Внаслідок вибуху тоді загинуло п`ять військових, серед яких був рівнянин Ігор Волошин.

НАШ СИН ЖИВ ЗВИЧАЙНИМ ХЛОПЦЕМ, А ПОВЕРНУВСЯ ГЕРОЄМ, - БАТЬКИ ЗАГИБЛОГО РІВНЕНСЬКОГО БІЙЦЯ

 

Денис ГРИЩУК