На Рівненщині ПриватБанк відкрив відділення для школярів

18.03.2014, 15:10      Переглядів: 2396

В рамках Всесвітнього тижня грошей (Global Money Week) ПриватБанк спільно з Управлінням Національного банку в Рівненській області з 10 березня відкрив свої двері для школярів Рівненщини. Організатором Всесвітнього тижня грошей є Child and Youth Finance International (Міжнародний Фонд Розвитку в Області Фінансів для Дітей та Молоді), який керує найбільшим рухом у світі, спрямованим на розширення фінансових можливостей дітей та підлітків.

Організовані та проведені на волонтерських засадах банком екскурсії для дітей дозволять їм подивитися як працюють банки та навчитися користуватися найсучаснішими послугами і технологіями. Крім можливості подивитися банк "зсередини", школярі зможуть отримати "дорослу" пластикову карту Юніора і підключитися до електронних сервісів банку. Також у програмі заплановані різноманітні цікаві вікторини, найактивніші учасники яких отримають цікаві подарунки від ПриватБанку.

"Сучасні діти набагато частіше батьків користуються смартфонами, йдуть в ногу з часом, - говорить керівник напряму “ЮніорБанк” Північно-Західного Регіонального управління ПриватБанку Галина Шеметило. - У нас у банку вони навчаться застосовувати цю техніку з користю для себе і відкриють багато цікавого, технології майбутнього, про які вони тільки чули. ПриватБанк - за словами Галини, - єдиний Банк в Україні, який на сьогодні займає активну позицію по розвитку фінансової культури дітей та молоді та розробляє власні освітні проекти. З 2008 року активно практикує проведення екскурсій по Банку, формує в дітей поняття про Банк, знайомить з сучасним банківським обладнанням та дозволяє відчути себе банкіром.”

У Рівному на одній із таких екскурсій побував представник Національного Банку України Тетяна Гіндіна.

- Ми дуже вдячні ПриватБанку за це співробітництво. Національний Банк з 2012 року спільно із органами державної влади, банками, закладами освіти, громадськими організаціями і міжнародними партнерами щорічно планує ряд заходів по здійсненню фінансової грамотності населення. В рамках цієї програми, а також у зв’язку із проведенням Всесвітнього Тижня Грошей, ми запросили як надійного партнера ПриватБанк, у якого ще з 2008 року вже введений напрямок по роботі з школярами та юнацтвом, який має досить серйозний досвід в цьому, прийняти активну участь у всіх освітніх заходах, - розповідає представник Національного Банку України Тетяна Гіндіна. – Мені дуже сподобалися проведенні заняття, вони цікаві, діти задоволені, вони багато вивчили, у них горять очі. Це важливо, адже не має різниці, ким вони будуть у майбутньому, а набуті знання їм обов’язково пригодяться в житті, - додає Тетяна Гіндіна.

Безкоштовні екскурсії пройдуть в усіх без винятку районних відділеннях ПриватБанку в Рівненської області та відділеннях обласного центру. Учасником цієї цікавої програми, яка проходить в рамках Всесвітнього тижня грошей (Global Money Week), стануть школярі віком від 6 про 17 років.

Програма «Юніорбанк», спрямована на підвищення фінансової грамотності серед школярів, стартувала з 2009 року в Україні. Сьогодні «Юніорбанк» працює в Україні, Росії, Грузії та ряді країн ЄС. У рамках проекту ПриватБанк не тільки надає можливість безкоштовного практичного навчання з банківських послуг для дітей та підлітків, а й підтримує спортивний рух і програми здорового способу життя школярів.

Global Money Week (Всесвітній тиждень грошей) - міжнародний проект, спрямований на збільшення можливостей молоді на впевнене і відповідальне економічне майбутнє. Молоді люди з усього світу обговорюють і дізнаються про заощадження, фінанси, необхідність планування свого фінансового майбутнього.

У рамках українських заходів Всесвітнього тижня грошей передбачені організація та проведення на волонтерських засадах навчально-ігрових занять з фінансової грамотності для дітей, підлітків та студентів як у навчальних закладах, так у вільний час; організацію відвідувань банківських відділень; дебати на тему важливості відповідального управління особистими та сімейними коштами; необхідності заощаджень для досягнення власної мети. Посилання на офіційний сайт: moneyweek.com.ua

 

 

Ліцензія НБУ №22 від 05.10.2011 р.

 

Андрій ХМЕЛЬНИК

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...