Міліція підмінила бурштин, - прокуратура (ФОТО)

Новини Рівного - ЧаРівне.info

 Відомості щодо зникнення 27-ми кілограмів бурштину з Рівненського міськвідділу міліції у правоохоронців та прокуратури різняться.

Так, в прокуратурі заявили про підміну бурштину та зловживання службовим становищем працівниками міськвідділу. Натомість в міліції відкрили кримінальне провадження щодо викрадення «сонячного каменю».

ВИКРАДЕНИЙ БУРШТИН: ВЕРСІЯ МІЛІЦІЇ

Як розповів заступник прокурора області Андрій Боровик, прокуратурою області розслідується кримінальне провадження за фактом зловживання службовим становищем. Слідством було встановлено, що під час проведення огляду в кімнаті зберігання речових доказів Рівненського міськвідділу окремі речові докази, які там зберігалися, а саме каміння зовні схоже на бурштин вагою 27 кілограмів, було підмінено окремими працівниками.

- Наразі триває досудове розслідування, призначено низку судових експертиз. За їх результатами буде встановлено винну особу у вчиненні вказаного злочину, - каже Боровик.

Досудове розслідування проводиться за ч. 2 ст. 364 ККУ. Санкція статті передбачає позбавлення волі від 3 до 6 років з позбавленням займати певні посади на строк до трьох років та штрафом. 

Андрій Боровик додав, що досудовим слідством було встановлено, що доступ до зазначеного приміщення мала лише одна особа. Однак під час терміну, коли перебували вказані предмети, в дану кімнату заходили ще три особи. Особи відпрацьовуються. Свідчення цих осіб перевірили на поліграфі.

 

Нагадаємо, що крадіжка з відділу міліції у Рівному стається не вперше.

 

У РІВНЕНСЬКИХ МІЛІЦІОНЕРІВ "ЗНИКЛИ" 3 МІШКИ БУРШТИНУ ТА 8 ТИСЯЧ ДОЛАРІВ

У РІВНОМУ ОБЛАСНУ МІЛІЦІЮ ПОГРАБУВАЛИ НА 300 ТИСЯЧ ДОЛАРІВ

 

Денис ГРИЩУК

Фото надані прес-службою прокуратури