Майбутні гаджети Apple будуть гнучкими

Новини Рівного - ЧаРівне.info

На сторінках закордонних ЗМІ з`явилася інформація про цікавий патент компанії Apple, пише ТСН.ua.

У поданій заявці описується конструкція акумуляторної батареї на гнучкій підкладці, що дозволяє їй бути еластичною і приймати будь-який формат. Повідомляється, що відповідний документ був поданий на розгляд ще в грудні 2011 року.

Джерела також повідомляють, що описана конструкція дозволяє замінювати деякі компоненти, що робить винахід гнучким і функціональним.  

iPhone Передбачається, що Apple буде використовувати цю розробку у низці своїх пристроїв, починаючи зі смартфонів та планшетів майбутнього покоління, закінчуючи годинником iWatch.

Зазначимо, гнучкі дисплеї вже виробляють корейські компанії, такі як Samsung та LG. Нагадаємо, Apple вирішила зробити подарунок користувачам своєї продукції, і до 5-річчя App Store, зробила найкрутіші додатки безкоштовними.

Також раніше повідомлялося, що користувачі ненавидять iPhone 5 більше, ніж Samsung Galaxy S4. Як з`ясувалося, модний телефон від Apple найбільше критикують у соціальних мережах. Після його виходу у світ, один з п`яти коментарів виявлявся негативним. 

Юлія  ДОМАНСЬКА