Масову стрілянину на Рівненщині організував нардеп (+фото)

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Сьогодні під час перестрілки у Сарненському районі на Рівненщині постраждало десятки людей, п`ятеро з них мають серйозні поранення.

За інформацією, сьогодні вранці 100 озброєних чоловіків на вантажних автомобілях та джипах приїхали у село Олексіївка Сарненського району. Вони зупинились у центрі села та повідомляли перехожих, що відсьогодні лише вони контролюватимуть видобуток бурштину. Один з них, представився народним депутатом Володимиром Продивусом. На місці стірялини були знайдені його візитівки.

Як виявилось, ця людина є  представником Партії регіонів. У ВРУ представляє Вінницьку область та є професійним боксером.

На своєму сайті нардеп пише про себе  "Я - дитя улицы, безотцовщины и дворовых мальчишеских разборок. Сегодня - бизнесмен, научившийся зарабатывать достойные деньги. " 

Селяни на такі заяви невідомих осіб обурились, адже для більшості з них, це єдиний заробіток. Далі між селянами та озброєними чоловіками почалась сутичка. Наразі 5 осіб поранено, 2-х з них мають різані рани, 3 - вогнепальні.

Під натиском селян бойовики почали втікати та поїхали на базу, де вони жили. Сама ж база знаходиться у селі Страшеве, а її власником є колишній керівник Рівненської ОДА Василь Берташ. Селяни зуміли зупинити бойовиків та захопили їх автомобілі. Під час  їх перевірки  було знайдено чимало зброї, сотні російських прапорів та наліпки "Правого сектору".  Кілька одиниць траспорту на яких приїхали озброєні люди розбиті та спалені місцевими мешканцями.

Десятеро бойовиків вдалось затримати, інші - втекли. Згідно знайдених документів, усі чоловіки з Житомирської та Київської областей. Переважно спортсмени.

Наразі селяни обурюються як так сталось, що даішники та правоохоронці пропустили в область таку кількість озброєнних людей у той час, коли самих селян по кілька разів на день зупиняють та ретельно перевіряють на блокпостах.

Наразі мешканці району взяли у кільце райвідділ міліції, де проходять допити бойовиків і вимагають чесного покарання. Інакше, обіцяють штурм самих правоохоронців.

 

 

Степан ПЕТРУЛЯ

фото автора