Конкурс «Пузата мама-2013» шукає вагітних!

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Сьогодні у Рівному відбулась презентація третього щорічного конкурсу краси серед вагітних «Пузата мама-2013», який цьогоріч буде приурочений до Дня матері, що традиційно відзначається у другу неділю травня. Як повідомили організатори, наразі усі вагітні мають шанс стати учасницями конкурсу. Відтак, жінки при надії в черговий раз доведуть, що бути матір’ю - це красиво, здорово і модно.

Досвід попередніх двох років яскраво засвідчив популярність цього проекту серед рівнян. Це також стверджує і минулорічна фіналістка «Пузатої мами-2012» Юлія Шамшина.

- Мій чоловік спочатку з певною пересторогою ставився до моєї участі у цьому конкурсі. У нього були певні стереотипи та упередження. Але потім, коли він побачив, що мені хочеться взяти участь у конкурсі, що мені це подобається, що я цим загорілась, що мені це приносить неабияке задоволення, то він вже був не проти цього, а навпаки навіть радий, адже завжди дбає про мій хороший настрій та про те, щоб мені було добре, - поділилася з нами Юлія Шамшина.

Конкурс для вагітних «Пузата мама-2013» стартує вже у березні та триватиме до середини травня, коли і відбудеться фінальна частина конкурсу. Сьогодні вже розпочато прийом заявок на участь у конкурсі від вагітних жінок. Головною вимогою для організаторів залишається хороший перебіг вагітності усіх конкурсанток.

Взяти участь у конкурсі можуть усі жінки при надії, у яких період вагітності на момент подачі заявки становить від 3 до 7 місяців, незалежно від віку. Для цього їм необхідно надіслати лист-анкету з поміткою “Пузата мама” на електронну адресу конкурсу puzatamama@ukr.net, де треба вказати:

* ПІБ учасниці;

* контактний номер телефону (обов’язково);

* інформацію про себе (місто проживання, вік, зріст, рід діяльності, місце навчання чи роботи, життєве кредо, хобі та зацікавлення);

* термін вагітності;

* наявність дітей (якщо вже є, то вказати їх вік).

До листа необхідно додати своє фото (бажано, щоб було видно животик). Анкети учасниць прийматимуться до 20 березня, після чого відбудеться кастинг, де журі відбере для участі у фіналі конкурсу 7 учасниць. Ще 5 учасниць фіналу будуть обрані шляхом інтернет-голосування у групі конкурсу в соціальній мережі «ВКонтакте». Загалом, у фіналі змагатимуться 12 вагітних жінок.

Цього року, за словами головного організатора конкурсу, керівника Сімейного клубу «Пузата мама» Оксани Прокопчук, особливий акцент серед претенденток під час кастингу робитимуть на жінок, які виношують двійнят або трійнят, адже, приміром, вагітних трійнею серед учасниць у їхньому конкурсі досі не було.

- Я впевнена, що учасниці наших попередніх конкурсів довели, що вагітність – це далеко не перешкода для активного життя, - пояснює Оксана Прокопчук. - Більше того, навіть після народження діток ми у нашому Сімейному клубі не втрачаємо зв’язок з нашими учасницями: ми організовуємо різні зустрічі, вечірки, розвиваючі заняття для діток. Тому для кожної з майбутніх мам участь у конкурсі стає хорошим фундаментом для нових знайомств та отримання корисних знань.

Цьогоріч до проведення конкурсу «Пузата мама-2013» із захватом долучився і відомий гурт «Ot Vinta», зокрема і його хедлайнер Юрко Журавель.

- Всі учасники нашого гурту знають, що таке вагітність дружини, що таке батьківство, адже у всіх нас вже є діти, тому нас власне і зацікавило долучитися до цього чудового проекту, - каже головний «отвінтист» Юрко Журавель.

Для конкурсанток «Пузатої мами-2013» буде проведено низку тренінгів – як психологічних, антидепресивних, так і для позитивного налаштування та саморозвитку. Також для учасниць конкурсу проводитимуться фітнес-тренування та заняття у басейні. Крім цього, усі конкурсантки традиційно візьмуть участь в ексклюзивній фотосесії від рівненського фотохудожника Олександра Харвата. Цього року організатори планують провести фотосесію у автостилі, де вагітні фотографуватимуться біля автомобілів із учасниками гурту «Ot Vinta». За результатом цієї фотосесії будуть надруковані фотографії у повний зріст людини, які сформують відповідну фотовиставку, яку Олександр Харват традиційно організує у галереї фотостудії «У харватері істин».

- Кожна вагітна - це особлива фотомодель. Фотографувати жінок у такому стані - це дуже делікатна робота. Тут важливо відобразити, передати її внутрішній стан через фотооб’єктив. А найголовніше – це фото має сподобатись власне самій майбутній мамі, - пояснює фотомитець.

Організатори конкурсу «Пузата мама-2013» цього року обіцяють багато родзинок та цікавинок. Окрім вже згаданої фотосесії у автостилі, постановник фінальних дефіле для учасниць, директор Агентства моделей «Панна» Вікторія Дембіцька також обіцяє цьогоріч вигадати щось нестандартне та оригінальне. До речі, минулого року на подіумі вперше дефілювали найменші моделі в Україні – дітки віком від 1 рочку, які демонстрували одяг та аксесуари. Цього року організатори обіцяють продовжити цю традицію.

- В перші роки спочатку було важко ставити дефіле для вагітних, адже вони – вибагливі моделі. Крім того, слід враховувати їхній делікатний стан. Проте за ці роки ми вже звикли і пристосувалися, тому зараз працювати з вагітними – одне задоволення, - розповідає Вікторія Дембіцька.

Та все ж головною родзинкою конкурсу організатори вважають те, що усі вагітні, які прийдуть на кастинг, незалежно від того, пройдуть вони до фіналу проекту чи ні, будуть відзначені організаторами та партнерами, тобто кожна з них отримає подарунок. Традиційною особливістю «Пузатої мами» є те, що у конкурсі не буде переможців і переможених, тобто журі не обиратиме якусь одну переможницю. Натомість кожна з фіналісток буде переможницею, адже отримає спеціальний титул від організаторів, партнерів та спонсорів.

Закінчиться конкурс краси серед вагітних фінальною модною вечіркою, яка проходитиме у приміщенні компанії «Автоград». Організатори запевняють, що на «Пузатій мамі-2013» на усіх чекатиме безліч сюрпризів та цікавих несподіванок. Відтак, на фінальній частині для всіх співатиме популярний та відомий далеко за межами Рівного гурт “OT VINTA”. Також організатори зізналися, що, можливо, навіть у фіналі будуть виступати і відомі ДіДжеї. А найменших глядачів чекатимуть казкові герої, солодкі подарунки та веселі клоуни. Таким чином організатори заходу бажають вийти за рамки звичайного конкурсу краси, перетворивши «Пузату маму-2013» на справжнє сімейне свято.

Марина НАЗАРЧУК

Фото - Олени ЗЕНЬ