Комбат Капінос та полковник Рудніцький отримали ордени Хмельницького

Новини Рівного - ЧаРівне.info

фото radiosvoboda.org

Рівненські військові отримали орден Богдана Хмельницького III ступеня за мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України і вірність військовій присязі. Відповідний указ опубліковано на сайті президента. 

У переліку осіб - двоє військових з Рівненщини: підполковник Микола Капінос та полковник Вадим Рудніцький.

Нагадаємо, відзнаку Президента України “Орден Богдана Хмельницького”  засновано для нагородження громадян України за особливі заслуги у захисті державного суверенітету, територіальної цілісності, зміцнення обороноздатності та безпеки України.

2. Орден Богдана Хмельницького має три ступені: орден Богдана Хмельницького І ступеня, орден Богдана Хмельницького ІІ ступеня, орден Богдана Хмельницького ІІІ ступеня.

Вищим ступенем ордена є І ступінь. Нагородження орденом Богдана Хмельницького здійснюється послідовно: третього ступеня, другого ступеня, першого ступеня.

3. Орденом Богдана Хмельницького І ступеня нагороджуються військовослужбовці та службовці Збройних Сил України, Міністерства внутрішніх справ України, Національної гвардії України, Прикордонних військ України, Служби безпеки України, Управління державної охорони України, Цивільної оборони України за визначні заслуги у справі захисту України та її народу.

4. Орденом Богдана Хмельницького ІІ ступеня нагороджуються:

військовослужбовці та службовці Збройних Сил України, Міністерства внутрішніх справ України, Національної гвардії України, Прикордонних військ України, Служби безпеки України, Управління державної охорони України, Цивільної оборони України за особливу хоробрість, самовідданість і мужність, виявлені у захисті державних інтересів України;
учасники бойових дій у період Великої Вітчизняної війни 1941-1945 рр. з нагоди 50-річчя Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

5. Орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня нагороджуються:

військовослужбовці та службовці Збройних Сил України, Міністерства внутрішніх справ України, Національної гвардії України, Прикордонних військ України, Служби безпеки України, Управління державної охорони України, Цивільної оборони України за особисту мужність і героїзм, виявлені під час виконання військового і службового обов’язку в умовах, пов’язаних з ризиком для життя; учасники бойових дій , які виявили зразок мужності і самопожертви.