Коли переводять годинник на зимовий час 2013

02.10.2013, 13:41      Переглядів: 15216

З 26 на 27 жовтня о 02:00 годині ночі в Україні відбудеться перехід з літнього на зимовий час. Стрілки годинника переведуть на годину назад. Нагадаємо, що на літній час годинник переводився в останню неділю березня.

До речі, у Росіі перехід на зимовий час скасували ще восени 2011 року. Зараз вона живе по "літньому" часу. В Україні також неодноразово скасовували перехід на літній та зимовий час. Але все залишається без змін.

Лікарі вважають, що зміна часу негативно впливає на здоров`я людини. Адаптування до нового режиму може стати причиною безсоння і поганого самопочуття, що може призвести до зниження імунітету. 

Адаптація до іншого часового поясу відбувається у людини протягом 2-3 тижнів.

Щоб переведення годинників не позначилося негативно на вашому здоров`ї, намагайтеся в цей період дотримуватися нового режиму дня. Лягайте спати вчасно - адже дуже важливо давати організму можливість виспатися і відпочити.

Якщо ви відчули нудьгу, то навіть короткочасна прогулянка на свіжому повітрі допоможе впоратися з поганим настроєм. Також корисно послухати гарну музику, подивитися розважальні передачі і комедії. 

Юлія ДОМАНСЬКА

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...