Громадські формування разом з міліцією вийшли патрулювати Рівне. Інструктував Хомко (фото)

Новини Рівного - ЧаРівне.info

 Громадські формування спільно із правоохоронцями вийшли патрулювати Рівне. Біля міськвідділу УМВСУ у Рівненській області патрульним роздавали вказівки.

До інструктажу також залучився мер Рівного Володимир Хомко.

Зокрема охоронців порядку інформували як слід поводитися в екстрених ситуаціях. Андрій Маркевич каже, що наразі кричущих випадків порушення безпеки немає:

- Нічого загрозливого ми не бачили. Думаю, про це можна сказати у позитивному плані. Фіксуємо поодинокі випадки людей у нетверезому стані, хуліганство з боку молоді, - каже Андрій Маркевич. - Терористичної загрози, Слава Богу, немає. Але для цього ми і заступаємо із працівниками міліції. Відпрацьовуємо по маршрутам, які нам зазначають заздалегідь; патрулюємо місця, де можливі скупчення злочинців.

За словами заступника начальника рівненського міськвідділу міліції Олега Левка, на патрулювання міста вийшло 88 чоловік. Цього, на його думку, зараз достатньо.

- Особлива увага міліції та членів громадських формувань звертається на те, щоб виявляли безхозні пакети, ящики і тому подібне, в яких можуть знаходитись вибухові речі, - додав пан Левко.

 

Денис ГРИЩУК