Богатирчук -Кривко вже не очолює Держкомзем Рівненщини

Новини Рівного - ЧаРівне.info

фото ogo.ua

У Головному управлінні Держгеокадастру в Рівненській області  кадрові зміни.

Світлана Богатирчук-Кривко, яка керувала управлінням з 2009 року зільнена з посади. Відповідний наказ підписав у понеділок, 21 вересня, голова Держгеокадастру Максим Мартинюк. Про це повідомляє сайт відомства.

"З Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру звільнено 10 керівників – начальників та заступників начальників територіальних органів Держгеокадастру.  Причини звільнення – неналежне виконання своїх обов’язків та невідповідність зайнятій посаді.

Звільнення торкнулись заступників та перших заступників начальників головних управлінь, на половину з них були покладені повноваження виконуючих обов’язки керівника. Свої посади втратили в. о. начальників головних управлінь Держгеокадастру у Рівненській, Сумській, Запорізькій, Тернопільській, Івано-Франківській, Харківській областях.", - йдеться у повідомленні.

Світлана Богатирчук-Кривко своє звільнення пояснює своєрідною формою протесту.

- Я написала заяву про звільнення. Це форма протесту проти зневажливого ставлення до галузі та людей, які там працюють. Що буду робити далі, ще не знаю. Перш за все відпочину, так як вже 1, 5 року була без відпустки.

 

Оксана КРАВЕЦЬ