Активісти та працівники рівненського РЗВА влаштували сьогодні революцію (фото+відео)

Новини Рівного - ЧаРівне.info

 Керівництво високовольтного заводу ПАТ «РЗВА-Електрик» у Рівному пішло на вимушений крок: звільнення половини працівників.

Натепер на підриємстві працює близько 900 людей.  Представники РЗВА заявляють : це виглядає як помста Україні від російських горе-підприємців. І суть цієї помсти в фактичному знищенні українського підприємства, яке одне з небагатьох старих підприємств м. Рівне вижило і працювало.

В ситуацію втрутились рівненські активісти. Так, сьогодні представники УНСО, Самооборони, Жіночої сотні, новоствореної партії "Воля", Поліської Січі влаштували акцію. 

До протесту доєднались працівники РЗВА. Під тиском громади в.о директора підприємства Володимир Процюк та його заступник написали заяву на звільнення. Їм попередньо влаштували "коридор ганьби".

 

 

Надалі хто керуватиме заводом, вирішуватиме робочий колектив. Вже найближчим часом відбудуться засідання профкому та збори трудового колективу.

- Люди були налаштовані дуже серйозно. Працівники давно чекали нашої підтримки та цієї акції, - каже активіст Євген Пупишев.

Активісти впевнені, що російські акціонери хочуть винищити підприємство. 

- Ми вважаємо, що такими діями вони хочуть закрити підприємство, щоб у них не було в Україні конкурента. Це спрямований саботаж з боку російських акціонерів, які намагаються припинити діяльність цього заводу.

Також ми ставимо питання про націоналізацію заводу, - додає член партії "Воля" Павло Ульяновський.  

 

Під час акції активістам вдалося поспілкуватися із уповноваженим російського замовника (Василем, прізвище назвати відмовився).

Члени УНСО попросили розглянути звільнення Володимира Процюка. Разом з тим пікетники запросили російських акціонерів приїхати у Рівне та обговорити ситуацію, що склалася.

- Ми заважати роботі заводу не будемо. Але ви в найкоротші строки повинні поставити нового директора заводу, - сказав активіст Олександр Пантюхов.
 

Представник російської сторони погодився донести позицію громади Рівного своєму керівництву.

 

Денис ГРИЩУК