6-річній дівчинці з Рівненщини потрібно 24 тисячі доларів на операцію

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Анюта Грушовець з села Голубне на Зарічненщині, яка народилась з асиметричними нижніми кінцівками: одна ніжка довша за іншу, потребує фінансової допомоги на лікування.

Вже через рік після нгародження маму дівчинки попередили, що є загроза повного викривлення тазу після того, як дитина почне ходити. Але оперувати тоді дитину не можна було – вона була надто маленька ростом, а згодом перешкодою стали часті напади епілепсії, пише Зарічненська газета "Полісся". 

Медики чекали, щоб стан дівчинки стабілізувався, але дитині ставало тільки гірше. Насьогодні іспанські лікарі, які обстежували в липні цього року дитину, винесли невтішний вердикт: права півкуля головного мозку взагалі не розвивається і повільними темпами відмирає. Цей процес безповоротний. Вкрай високу епіактивність пояснили тим, що мозок дитини має цілих чотири осередки ураження, які дають розряди і провокують напади. На жаль, оперувати осередки не можна, бо таке втручання Анюта просто не переживе. В той же час медики б`ють на сполох, адже операцію на таз дівчинці треба робити негайно. Існує загроза набути деформацію хребта і тоді стан головного мозку теж погіршиться.

Зробити дівчинці операцію погодились в турецькій клініці. На це треба чималі кошти, а саме 24 600 доларів США. Їх багатодітна родина просто не в змозі самостійно зібрати.

Якщо за рік їй не зробити операцію, вона назавжди буде прикутою до інвалідного візка.

Номер картки Приват банку для збору коштів:
5168 7573 6991 0924 - Грушовець Надія Вікторівна (мама).