5 переваг електронної автоцивілки від ARX

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Відсутність поліса ОСЦПВ означає штраф і серйозні непередбачені витрати в разі аварії. Вибір страховика повинен бути усвідомленим, інакше виплат в результаті ДТП не дочекаєшся. СК ARX щодня виплачує своїм клієнтам понад 4 млн грн. У чому переваги електронного ОСАГО від ARX?

Лідер надійності серед українських страховиків

 

На початку жовтня 2020 року Mind опублікував рейтинг надійності вітчизняних страхових компаній. Враховувалися розміри виплат, кольорові маркери МТСБУ, дані про власника, фінансові показники. З 33 найбільших страховиків України кращий результат показала ARX.

Позитивна оцінка МТСБУ

Дані про полісах автоцивілки ARX реєструє в Централізованої Базі даних МТСБУ. СК ARX - член Страхового Бюро і входить в 15 компаній-учасників угоди про пряме врегулювання збитків.

МТСБУ веде власний рейтинг страхових компаній - так званий «світлофор». Індикатори відображають загальну оцінку діяльності страховика, якість врегулювання збитків, рівень скарг. Негативні результати компаній виділені червоним кольором. Результати роботи ARX завжди відзначені зеленим.

7 хвилин на оформлення ОСАГО

Онлайн-автоцивілка ARX зажадає від власника всього 7 хвилин: заповнити форму на сайті, внести дані власника і машини, оплатити. Страхова компанія негайно висилає поліс в PDF-форматі на електронну адресу. Для пред'явлення поліцейським або оформлення Європротоколу досить електронної версії в смартфоні.

Цілодобова підтримка

ARX ??на ринку більше 25 років. На сайті компанії є телефони для екстреного зв'язку і дані для зв'язку в популярних месенджерах. Для швидкого усунення пошкоджень ТЗ компанія розмістила карту акредитованих СТО.

92% задоволених клієнтів

ARX ??входить в канадську страхову групу Fairfax Financial Holdings. Це єдиний в Україні страховик з найбільш прозорим сервісом зворотного зв'язку. П'ятизірковий система оцінки відгуків Transparent Customer Feedback модерується незалежною компанією eKomi. За даними моніторингу, роботою ARX задоволені 92% клієнтів.