5 приголомшливих весільних фактів

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Незважаючи на сучасні тенденції та звичаї, наші серця, як і раніше, тріпочуть, коли ми чуємо різноманітні історії про справжнє вічне кохання. Чарівне.інфо визначило п`ять найдивовижніших приголомшливих весільних фактів всіх часів і народів.

1. Найбільша різниця у віці
 

У 2006 році увесь світ облетіла звістка про те, що 105-річний чоловік на ім’я Марто з Малайзії одружився на 22-річній дівчині, своїй покоївці. Важко уявити, що їхня різниця у віці становить аж 83 роки!

2. Найдовші заручини
 

Важко знайти жінку, яка б чекала свого обіцяного весілля після освідчення аж... 67 років! Але, як не дивно, така жінка знайшлася. Октавіо Гільєн і Адріана Мартінес заручилися ще в 1902 році, коли їм обом було по 15 років, а ось одружилися вже у віці 82 років! Цікаво було б дізнатися подробиці їх взаємовідносин за ці довгі 67 років…

3. Рекордсмен за кількістю шлюбів...
 

… і розлучень! Глінн Вулф за 88 років свого життя встиг 29 разів (!) побувати під вінцем. При цьому найкоротший його шлюб тривав всього 19 днів, а найдовший – 7 років.

4. Найстарше весілля
 

Кажуть, кохання не має обмежень у віці. Принаймні це блискуче довів шлюб 96-річного Франсуа і 94-річної Мадлен. Знімаємо капелюха перед молодятами та щиро бажаємо їм «Гірко!».

5. Найдорожча весільна церемонія
 

Ваніша Міттал, дочка одного з десяти найбагатших людей світу - англійського сталевого магната індійського походження Лакшмі Міттала, вийшла заміж за перспективного банкіра Аміта Бшаті. Шестиденне святкування їхнього одруження обійшлося батькам у близько 55 мільйонів фунтів стерлінгів. Неймовірно!

ЧаРівне.інфо бажає, щоб і ваше кохання не знало жодних перепон та було щасливим та по-своєму унікальним!