5 кольорових революцій для дому

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Колір інтер’єру багато у чому визначає настрій і характер господарів дому. Він підмальовує їхні почуття, думки і навіть вчинки. Тому, коли господарі кардинально змінюють кольорову гамму своєї квартири, вони впускають в дім зовсім нову енергетику і, як наслідок, починають нове життя. Збираєтеся робити ремонт? Тоді фундаментально продумайте домінуючі відтінки майбутнього інтер’єру. Чарівне.інфо пропонує вам 5 революційних ідей.

1. РЕВОЛЮЦІЯ ВЗАЄМОВІДНОСИН: побільше кольору пелюсток сакури в спальні!

За кордоном перевірено: якщо в приміщенні, в якому тимчасово утримуються злочинці, стіни пофарбувати в ніжно-рожевий колір, ув’язнені стануть смиреннішими і слухнянішими. М’який рожевий колір втихомирює і настроює на позитив. У його оточенні некомфортно з’ясовувати відносини на підвищених тонах. Тому, щоб внести у стосунки з коханими взаєморозуміння і фактичність, пофарбуйте спальню у відтінок пелюсток сакури. Як би скептично не ставилися до цього кольору чоловіки – його сила діє навіть на скептиків.

2. РЕВОЛЮЦІЯ ЗДОРОВ’Я: побільше зелені у вітальні!

Визнаним лідером серед «кольорів-медсестер» є зелений. Використовуючи його як основний колір, можна спроектувати заспокійливу дію на мешканців кімнати. Для зняття напруги використовуйте його темні різновиди, а для надання усій сім’ї життєвих сил – відтінки, підсвічені сонцем.

3. РЕВОЛЮЦІЯ ТВОРЧОСТІ: побільше жовтих і фіолетових відтінків у робочій кімнаті!

Багата людина – не та, у якої багато грошей, а та, у якої залишається час для творчості. Щоб стати «багатшим» (тобто вільнішим і креативнішим), потурбуйтесь, щоб якщо й не вся кімната, то хоча б її частина перетворилася у майстерню. Навіть сучасний кабінет стане справжньою творчою майстернею завдяки особливій кольоровій гаммі. У якості домінанти обери один із відтінків фіолетового або жовтого. Обидва ці кольори сприяють творчому настрою. Тому зупини свій вибір на тому кольорі, який для тебе є комфортнішим і приємнішим.

4. РЕВОЛЮЦІЯ МОЛОДОСТІ: побільше апельсинового і вогняно-рудого у коридорі!

Коридор – це останнє місце, яке ми бачимо перед виходом з дому, і перше, яке зустрічає нас щовечора, коли ми повертаємося додому. Тому важливо потурбуватися, щоб він був сповнений запалом. Ідеальний варіант – шпалери або фарба для стін в помаранчево-цитрусовій гаммі. Якщо ти любиш колір апельсину, значить, ти любиш ризик. Якщо ти любиш колір апельсину, значить, поки що тобі не страшна старість. Помаранчевий надає бадьорості і молодості. Він буквально зашкалює вітамінами. Чому б не «закручувати» його на зиму у банки і не продавати в аптеках як засіб від передчасного старіння? ?

5. РЕВОЛЮЦІЯ СТИЛЮ ЖИТТЯ: побільше неба і моря у ванній!

Коли востаннє у тебе був час відчути безтурботність? Ми плануємо лише роботу, і тому часу вистачає лише на метушню. Обладнай вдома заспокійливий куточок, де все буде сприяти відпочинку і тому, щоб абстрагуватися від турбот і проблем. Спокій забезпечить вдалий підбір кольорової гамми. Скомбінуйте глибокий бірюзовий колір із заспокійливим синім і індігово-фіолетовим, який навіює приємний сон. Це як захід сонця на березі моря. Споглядаєш, милуєшся і… пробачаєш…