Всі на Мототрек: сьогодні у Рівному - гонка до 60-річчя спідвею

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Гонщики з Латвії, Угорщини, Польщі та України стартуватимуть сьогодні, 26 травня, на Рівненському "Мототреці" у турнірі до 60-річчя Рівненського спідвею. Початок о 17:00.

Участь у турнірі підтвердили Норберт Магоші з Угорщини, Марцин Ремпала з Польщі, Давіс Курміс, Елвіс Авгуевічс та Річард Андріеліус з Латвії.

Україну представлятимуть Марко Левіш, Станіслав Мельничук, Віталій Лисак, Павло Бондарчук, Назар Федорчук, Андрій Кобрін, Андрій Розалюк, Назар Ткачук та Денис Присяжнюк.

Відкриття змагань розпочнеться рівно о 17-й годині. Під інструментальні композиції Людмили Скрипки на доріжку виїдуть байкери з ветеранами Рівненського спідвею. Коло пошани та гучні оплески на адресу Легенд беззаперечно лунатимуть з трибун, після чого на доріжці з`являться учасники змагань.

До вітального слова будуть запрошені міський голова Рівного Хомко Володимир (Khomko Volodymyr) та Голова Рівненської облдержадміністрації Олексій Муляренко

Ветеранам Рівненського Спідвею вручатимуть нагороди та почесні відзнаки. Під час церемонії Відкриття змагань на вболівальників очікують декілька сюрпризів!

- Турнір проходитиме за кубковою системою з двома півфіналами та Фіналом. В перервах між заїздами основних учасників гонки стартуватимуть учні дитячо-юнацької секції спідвею ім. Віктора Чайки при "Рівненському міському спортивно-технічному клубі" та стрибки мотофристайлерів. Під час церемонії нагородження на вболівальників та учасників змагань очікують конфеті та фейєрверк, який буде запущено з даху адмінбудівлі ТСОУ - розповідає голова Клубу вболівальників Рівненського спідвею Сергій Головня.