У прокуратурі повідомили про ще одного підозрюваного у справі про підпал елітного авто екс-нардепа Сороки

Новини Рівного - ЧаРівне.info

На фото Микола Сорока

Рівненська місцева прокуратура викрила ще одного співучасника підпалу автомобіля "Mercedes-Benz G-500" екс-нардепа Миколи Сороки. 

- У ході досудового розслідування 59-річному жителю м. Рівне повідомили про підозру в співучасті у формі пособництва в умисному знищенні чужого майна, вчиненого шляхом підпалу, що заподіяло майнову шкоду в особливо великих розмірах, - зазначають у Рівненській місцеві прокуратурі. . 

Нагадаємо, припаркований на вул. Дачній у Рівному автомобіль екс-нардепа від "Партії регіонів" Миколи Сороки спалили у ніч на 25 лютого 2017 року. 

Довідково: відповідальність за вчинення зазначеного злочину, передбачена у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до десяти років.

Як повідомлялося, обвинувальний акт щодо підозрюваного у підпалі авто був направлений до суду у січні 2018 року. 

Згідно вироку суду від 6 червня 2018 року, обвинувачений у підпалі Іван Андрійчук уклав угоду про винуватість з прокурором Романом Урбановичем. 

Суддя Кухарець затвердив цю угоду та призначив покарання Андрійчуку у вигляді позбавлення волі строком на 4 роки та звільнив засудженого від відбування призначеного покарання з іспитовим терміном тривалістю в один рік.