Фейкові підписи та фальсифікації стали причиною виходу Кудріна з фракції радикалів

Новини Рівного - ЧаРівне.info

 Депутат Рівнеради Володимир Кудрін  розповів, чому вийшов з фракції Радикальної партії у Рівнераді. 

Допис,  у якому йдеться про те, що причиною виходу стали  "фейкові і протиправні загальні збори виборців по відкликанню депутатів Рівненської обласної ради Володимир а Ковальчука і Андрія Сайчука,  депутат опублікував у ФБ.

 "Друзі, сьогодні я вийшов з Радикальної партії Олега Ляшка а також, як того вимагає Регламент Рівненської міської ради, я вийшов з фракції Радикальної партії в Рівненській міській раді. Я дякую колегам за спільну роботу і отриманий досвід.

Ви напевно зауважили, що це рішення назрівало з часу організації моїми колегами з Рівненської організації партії фейкових і протиправних загальних зборів виборців по відкликанню депутатів Рівненської обласної ради Володимир Ковальчук і Андрій Сайчук, що 7 травня 2019 р. встановлено рішенням Рівненського окружного адміністративного суду.

Результатами діяльності ініціативної групи, так званих, зборів виборців, у яку входили члени Радикальної партії Олега Ляшка, стали фальсифіковані підписи на відкликання депутатів. Вважаю, що дії колег з партії з організації проплачених зборів та фальсифікації волевиявлення українців у підписних листах не припустимі та суперечать основній меті Радикальної партії Олега Ляшка, якою, зокрема, є сприяння побудові в Україні демократичної, правової держави.

Про згаданий інцидент у Рівненській організації партії я повідомляв лідера партії Олег Ляшко. На жаль, реакції та справедливої оцінки згаданих дій лідером партії не було надано. Відповідно я зробив висновки, що подібні принципи діяльності та життєві позиції є нормою не лише для окремих членів партії а й для Радикальної партії Олега Ляшка загалом. Але такі принципи і позиції не є нормою для мене.", - йдеться у дописі.

Нагадаємо, що сьогодні під час сесії Рівнеради  Володимир Кудрін подав секретарю Рівнеради свою заяву про вихід.