Бунт у Рівненському СІЗО. Начальник ізолятору розповів, що чекає на заворушників

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Начальник Рівненського СІЗО Юрій Ткачук розповів про учорашній бунт ув`язнених. За його словами, наразі в установі проводять службову перевірку. 

- Так, вчора мала місце така подія. Деякі особи підбурили інших ув`язнених до непокори, мотивуючи це можливим наданням неналежної медичної допомоги. Ув`язнені почали стукати у двері камер, вибили декілька квартирок для роздачі їжі та кидали на коридор підпалені газети та ганчірки. Після цих фактів була проведена правороз`яснювальна робота. Наразі обстановка стабільна керована. Повідомлено органи прокуратури, які також здійснюють перевірку, - каже Юрій Ткачук. 

Він повідомив, що поліцією були внесені відомості в Єдиний реєстр досудових розслідувань за ч. 1 ст. 294 КК України (масові заворушення). На даний час ув`язненого, який підбурював інших ув`язнених, притягують до дисциплінарної відповідальності за порушення режиму тримання: Надалі буде проводитись слідство, якщо будуть вбачатися ознаки кримінального правопорушення. Тоді особа буде нести кримінальну відповідальність, - додав Ткачук. 

За його словами, раніше у Рівненському СІЗО таких випадків не було.

Він також додав, що всього в установі утримують близько 300 осіб. 

Нагадаємо, вчора близько 18.15 ув`язнені почали протест. Як розповів прес-секретаря Західного управління пенітенціарної служби Мирослав Демків, призвідником заворушень став один із ув`язнених, якому не сподобалося медичне обслуговування. А перед тим він висловив вимогу, щоб його провели в один із прогулянковим двориків іншого режимного корпусу.