Попри дощ у Рівному відзначили День Європи (Фоторепортаж)

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Сотні рівнян зібралися в центрі міста, щоб відзначити цей день. І навіть рясна злива не стала на заваді.

Традиційно, у третю суботу травня, на Рівненщині відзначається День Європи. З цієї нагоди в обласному центрі відбулись урочисті заходи.

Розпочався День Європи із велосипедного марафону. Понад 350 любителів активного відпочинку долучились до велогонок. Вони проїхали вулицями Рівного за маршрутом: Майдан Незалежності – вулиця Чорновола – Степана Бандери – Поповича – Чернишова – Дубенська – Соборна – майдан Незалежності.

МАСШТАБНИЙ ВЕЛОДЕНЬ У РІВНОМУ ЗІБРАВ СОТНІ РІВНЯН (ФОТО, ВІДЕО)

По тому, учасники урочисної ходи з національними прапорами, стягами Європейського Союзу та країн-членів ЄС пройшла від майдану Магдебурського права до майдану Незалежності. Після чого учасники ходи запустили в небо повітряні кульки, які символізують кольори прапору Євросоюзу та України.

Заступник голови Рівненської ОДА Олександр Корнійчук

До урочистостей долучилася обласна та місцева влада, а також представники дипломатичних установ, громадськість і гості заходу.

Для рівнян та гостей міста у рамках цьогорічного святкування на майдані Незалежності тривали майстер-класи, пізнавальні ігри, конкурси та змагання на європейську тематику.

Зокрема, діти виготовляли обємні паперові прикраси, працювали над кулінарними шедеврами, мали змогу позайматись бойовим гопаком та долучитись до уроків малювання.

Прес-служба Рівненської ОДА