Наслідки негоди на Рівненщині: під загрозою руйнування опинились два мости (відео)

Новини Рівного - ЧаРівне.info

У селі Рокитне на дорозі державного значення Т-1818 на Рівненщині існує загроза руйнування мосту. Наразі працівники ДП «Рівненський облавтодор» виконують роботи з укріплення мосту. Про це повідомив речник Служби автомобільних доріг у Рівненській області Дмитро Леонтіюк.

Крім того, як зазначають у Службі автомобільних доріг, така ж загроза, але не така критична, існує й для іншого мосту - у селі Осницьк. 

- Ситуація у селі Рокитне - найбільш критична, тому що рівень води фактично підбирається до самого бетонного полотна. Дорожники виконують невідкладні першочергові заходи із захисту дорожнього полотна та укріплення земляних ухилів, а також з відведення води з району підтоплення. Ситуація виглядає так, що якщо динаміка буде зберігатися така, як є зараз, то є реальні ризики, що сама споруда буде зруйнована, або підмита. Після того як зійде велика вода, буде проводитись перевірка інженерами про те, чи можна буде в подальшому експлуатувати цей міст, - розповів Дмитро Леонтіюк. 

Нагадаємо, внаслідок аномальних опадів на Рівненщині було підтоплено домогосподарства в Сарненському, Дубровицькому, Зарічненському, Березнівському та Володимирецькому районах. 

Наразі продовжуються роботи з ліквідації наслідків негоди.