На сучасну Майстерню міста у Рівному витратили 2 мільйони гривень (Фото)

Новини Рівного - ЧаРівне.info

У Рівному з`явилася сучасна Майстерня міста. Це місце для співпраці громадських організацій, активістів, активних мешканців, які готові працювати на благо Рівного.

Ідея Майстерні міста така - це публічний простір для громадських організацій, архітекторів, урбаністів, ІТ-спеціалістів, для максимальної кількості людей, які зацікавлені в розвитку міста. Наше основне завдання, щоб Майстерня міста стала тим середовищем, навколо якого об`єдналася максимально велика кількість людей, яка готова покращити місто, ініціювати різні креативні проекти і їх втілювати, - розповів один із авторів створення Майстерні міста, заступник міського голови Рівного Віталій Герман.

На створення Майстерні міста з міського бюджету виділили 2 мільйони гривень. Знаходиться вона на першому поверсі за адресою м. Рівне, вул. Лермонтова, 6.

Всі, хто хоче орендувати це приміщення на 2-3 години чи на півдня - попередньо звертаються до Сергія Гемберга (начальника міського управління стратегічного розвитку та інвестицій - ред.), тому що вже складений графік, визначає з ним дату та час. Одна-єдина умова, щоб ці всі заходи, семінари, тренінги, форуми були пов`язані дотично з міською владою і впливали на розвиток міста, - додав Віталій Герман.

Люди роблять зміни. Люди змінюють себе і змінюють наше місто. Майстерня міста саме для таких!, - зауважив Сергій Гемберг.

Сергій Гемберг та керуючий партнер першого в Україні інноваційного парку UNIT.City Максим Бахматов

Катерина Глівчук