У Рівному відомий репродуктолог проведе безкоштовний прийом

Новини Рівного - ЧаРівне.info

У Рівному 29 травня безкоштовний прийом пацієнтів проводитиме відомий акушер-гінеколог, репродуктолог медичного центру «Мати та дитина» кандидат медичних наук Віра Воробей-Вихівська.

Навіщо потрібен лікар - репродуктолог?
Лікар репродуктолог покликаний знайти причину чому не наступає вагітність у подружньої пари та розробити індивідуальний шлях вирішення проблеми.

Чого очікувати на першому прийомі?
На первинному прийомі лікар розмовляє з Вами, з`ясовує можливі причини ненастання вагітності, особливості сімейного та статевого життя. Запропонує план обстеження.

Запис на консультацію: 067-558-40-97 Тетяна

Також 29 травня МЦ «Мати та дитина» сумісно з Компанією Абботт Україна проведе медичну конференцію, присвячену ключовим питанням допоміжних репродуктивних технологій та невиношуванню вагітності, в тому числі після ЕКЗ. Запрошуємо лікарів акушерів-гінекологів, урологів, сімейних лікарів. Вхід вільний.

Попередній запис: 067-558-40-97 Тетяна

Нагадаємо, пріоритетними напрямками медичного центру «Мати та дитина» є лікування безпліддя, в тому числі важких форм чоловічого безпліддя та експертне спостереження вагітності, так і вагітностей з підвищеними ризиками, урологія, мамологія та ін. У медичному центрі також проводиться лікування гінекологічних захворювань, патологій шийки матки, порушення менструального циклу, патологічного клімаксу, захворювань органів малого тазу. Професіоналізм лікарів центру забезпечує високу ефективність лікування безпліддя і спостереження вагітності, а затишна атмосфера клініки робить таке лікування максимально комфортним для пацієнтів. 

Фейсбук-сторінка медичного центру «Мати та дитина»: www.facebook.com/mdclinicsUA/

Детальніше про подію у Рівному: www.facebook.com/events/740677156327676/

Оксана Кравець

*на правах реклами