Рівненські авіатори показали свого чотирилапого оберега

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Не секрет, що практично кожен підрозділ Збройних Сил України має свій талісман. За крайні п’ять років протистояння збройній агресії Кремля військові журналісти бачили чимало «дзвіночків», які оберігають українських воїнів він небезпеки – це кролики, гуси, коти та навіть лисеня. Всі вони друзі піхоти, артилерії, танкістів, воїнів-десантників.

З героєм, псом на прізвисько Барон, військові познайомилися на Рівненському полігоні під час масштабних навчань армійської авіації Сухопутних військ Збройних сил України. Він не такий як решта – це чотирилапий талісман 1 ескадрильї 12 бригади армійської авіації Сухопутних військ. Впродовж року й двох місяців де б не був цей підрозділ, на сході України, навчаннях чи вдома, пес завжди з екіпажем вертольотів в небі і на землі.

Хазяїн собаки бортовий авіаційний технік Петро не нарадується своєму волохатому побратиму. Каже, з його появою стало веселіше, а головне безпечніше, адже собака не тільки радує око, а й надійно охороняє район базування та зокрема вертолітну техніку. Це вперше в історії українських авіаторів, коли за прикладом наземних підрозділів льотчики завели свого талісмана.

Відділення спеціальних кореспондентів Інформагентства Міноборони (м. Рівне)