У Рівному відбудеться «Скетчінг марафон» з натури

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Марафон скетчінгу – це мистецька подія для професійних художників та початківців. Кожен учасник марафону матиме 20 хвилин, аби виконати начерк чи замальовку однієї пози натурника. Наприкінці марафону усі роботи складуть виставку, найкращі з них увійдуть до каталогу, публікація якого запланована на червень.

Розпочнеться марафон о 12 годині 18 травня в «Open Office», що на вул. Соборна, 11 (4-ий поверх). Триватиме до 18 години.

На меті цієї події об’єднання художньої спільноти Рівного та активізація творчих сил митців, знайомство з однодумцями та привернення уваги до мистецького життя міста. У Рівному такий арт-марафон відбувається вдруге.

Організатори: ГО «Колоарт» та ГО «Платформа взаємодій «Простір». Проект реалізується за підтримки програми «Culture Bridges», що фінансується Європейським Союзом та здійснюється Британською Радою в Україні у партнерстві з EUNIC — Мережею національних інститутів культури Європейського Союзу.

Реєстрація учасників обов’язкова за посиланням: Контактні особи: Павло Бенедюк +38 093 905 8246, Олег Петрусь +38 097 206 3660.

Проект реалізується за підтримки програми Culture Bridges. Вона фінансується Європейським Союзом, підтримує розвиток професіоналів в українському культурному та креативному секторах та сприяє їхній співпраці з організаціями та окремими особами в ЄС. Програма Culture Bridges здійснюється Британською Радою в Україні у партнерстві з EUNIC — Мережею національних iнститутів культури Європейського Союзу.

 Платформа взаємодії "Простір"