Рівненські "євробляхарі" під Верховною Радою вимагають відтермінування штрафних санкцій за нерозмитнене авто

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Сьогодні під Верховною Радою відбувається протест власників автомобілів на єврономерах. Участь в акції беруть і активісти з Рівненщини. Про це розповів голова ГО "Автоєвросила-Рівне" Руслан Левчик. 

Головні вимоги, за його словами, - це відтермінування штрафних санкцій за нерозмитнене авто на іноземній реєстрації до 360 або 180 днів та скасування акцизу з формули розмитнення авто на єврономерах. 

- Наразі ми знаходимось під Верховною Радою. Крім того планується акція біля Кабміну, де будуть погоджуватися наші вимоги. А завтра акція буде продовжена, тому що буде голосування, - розповів Руслан Левчик. - Тут на сцені уже виступили деякі нардепи, які пообіцяли підтримку щодо відтермінування штрафних санкцій щодо громадян, які керують транспортними засобами на іноземній реєстрації. 

Нагадаємо, пільговий період для розмитнення автівок на єврономерах діяв до 22 лютого

За новими законами власники автівок на іноземній реєстрації мають змогу розмитнити автомобілі до 24 травня. Після цього їх штрафуватимуть - їм загрожує штраф у розмірі 170 тисяч гривень та конфіскація транспортного засобу. 

Читайте також: "ЄВРОБЛЯХАРІ" З РІВНОГО ЗАБЛОКУВАЛИ РУХ ТРАНСПОРТУ У ЦЕНТРІ ЛЬВОВА