У Рівному попрощалися з начальником військового госпіталю Олексієм Кльоновим

Новини Рівного - ЧаРівне.info

У Рівному на території військового госпіталю на вул. Олени Теліги попрощалися з начальником госпіталю Олексієм Кльоновим, який помер учора. 

Нагадаємо, Олексій Кльонов передчасно пішов із життя через проблеми зі здоров`ям. Йому було 52 роки. 

- Сьогодні прощаємось з чудовою людиною, командиром Олексієм Володимировичем Кльоновим, котрий протягом 14 років очолював цей лікувальний заклад. Кожна людина його знає. Важко говорити, тому що оця передчасна смерть забрала його в нас. Так стається, що Бог забирає кращих людей. Він завжди старався зрозуміти проблеми кожної людини, незалежно від того, хто вона.  У житті завжди був оптимістом. Це непоправна втрата. Все керівництво медичної служби Збройних Сил прийшло віддати останню шану - генерали, офіцери Оперативного командування "Захід", всі люди, які його знали. А його знало дуже багато людей. Нескінченний потік людей йде, аби з ним попрощатися, - розповів заступник начальника Рівненського військового госпіталю Іван Підопригора. 

Прощалися з Олексієм Кльоновим на території госпіталю до 12-ої години, поховання відбуватиметься на кладовищі Нового двору.