У Рівному лікар-педіатр та лікар-дерматолог провели лекції для вагітних

Новини Рівного - ЧаРівне.info

У Рівному в медичному центрі "Оксфорд Медікал" вагітним - учасницям проекту "Пузата мама" провели корисні та цікаві лекції. 

Нагадаємо, цьогоріч "Оксфорд медікал" є генеральним медичним партнером "Пузатої мами-2019".

Лікар-педіатр Марина Приходько розповіла майбутнім мамам про особливості догляду за новонародженими, питання вакцинації вагітних та дітей, режим сну та введення першого прикорму.

 

Крім того, лікар-дерматолог медичного центру "Оксфорд Медікал" Анна Захожа розповіла про догляд за шкірою тіла та обличчя під час вагітності та грудного годування.

А також серед учасниць "Пузатої мами" розіграли подарункову косметологічну  процедуру.

- Щаслива і красива мама - запорука спокійної та особливої ??атмосфери в сім`ї. Важливо запам`ятати, що після народження малюка необхідно знаходити час на турботу про себе, інакше всі зміни у вашому зовнішньому вигляді буде важко надалі виправити.- наголошує лікар.

 

Такі лекції, кажуть вагітні не лише корисні та цікаві, а й важливі у плані підготовки до батьківства.

Нагадаємо, що сам конкурс «Пузата мама» покликаний, насамперед, популяризувати здорове материнство, щасливе батьківство та міцні сімейні цінності. Метою його проведення є організація приємного, цікавого та корисного дозвілля для вагітних. Відтак, проект дає можливість усім рівнянам переконатися, що вагітність – це не хвороба, а особливий трепетний період. Таким чином, усі вагітні учасниці проекту вже дев`ятий рік поспіль демонструватимуть, що бути матір’ю - це красиво, здорово і модно.

А наприкінці проекту на усіх його учасниць чекає грандіозне фінальне шоу, де майбутні матусі дефілюватимуть по справжньому подіуму, яке відбудеться 17 травня у парку ЖК "На Щасливому". Початок о 17 годині: У РІВНОМУ ВІДБУДЕТЬСЯ ГРАНДІОЗНИЙ ФІНАЛ "ПУЗАТОЇ МАМИ"

Більше новин проекту шукайте у спецрубриці «ПУЗАТА МАМА» на порталі «ЧаРівне.інфо».

Оксана КРАВЕЦЬ